“Bija tumšs. Viņš gulēja ar nokārtu galvu.” Pļavniekos pie frizētavas pakāries vīrietis

2 komentāri
“Bija tumšs. Viņš gulēja ar nokārtu galvu.” Pļavniekos pie frizētavas pakāries vīrietis

Pašnāvības mūsu sabiedrībā ir ļoti aktuāla problēma, un jaunā darba nedēļa ar visai nepatīkamu incidentu sākusies vairākiem Pļavnieku iedzīvotājiem, kuri pie kādas frizētavas kāpnēm pirmdienas rītā uzgāja vīrieša līķi.

Pļavnieku iedzīvotājs Vitālijs atzīst, ka viņa vairāk nekā 60 gadu ilgajā mūžā pirmo reizi nācies redzēt skatu, kas patiesi licis nodrebēt. Viss sācies, kad vēl brīdi pirms plkst. 8.00 viņa puķu veikaliņa durvis vēris kāds vietējais. Viņš esot teicis, lai zvana policijai, jo ārā ir pakāries cilvēks.

Vitālijs izgāja ārā un pamanīja, ka pie frizētavas kāpņu margām bijusi piesieta branga virve. Vīrieti viņš neesot atpazinis, lai arī pats dzīvojot Pļavniekos. Vienīgais, ko aculiecinieks pamanīja, ka upuris gulēja ar nokārtu galvu, mirušais bijis vīrietis gados.

Kad Andreja Saharova ielā ieradušies Rīgas Ķengaraga iecirkņa likumsargi, atklājies, ka aizgājējs atstājis arī pēcnāves zīmīti. Tajā, visticamāk, bija lasāmas rindas par šāda soļa iemesliem, kā arī tā palīdzējusi noskaidrot mirušā identitāti. Ap plkst. 10.00 notikuma vietā ieradušies arī mirušā vīrieša radinieki.

Kārtības sargi par šo notikumu ierosinājuši lietu, bet mirstīgās atliekas nosūtītas tiesu medicīnas ekspertiem, kas noteiks precīzu nāves cēloni. Ja pierādīsies, ka vīrietis tik tiešām šķīries no dzīves labprātīgi, krimināllieta tiks izbeigta.