Bezvēsts pazudusi 16 gadus vecā Rūta Matveja – meitene ir bērna gaidībās

26 komentāri
Bezvēsts pazudusi 16 gadus vecā Rūta Matveja – meitene ir bērna gaidībās
BEZVESTS.LV

Jau vairāk nekā divas nedēļas bezvēsts paudusi nepilngadīga meitene, kura ir bērna gaidībās, vēsta portāls “Bezvests.lv”.

Tiek ziņots, ka pazudusī ir 16 gadus vecā Smiltenes iedzīvotāja Rūta Matveja, būdama septītajā grūtniecības mēnesī. Kā vēsta portāls, zināms, ka 2018. gada 21. septembrī viņa izbrauca no pilsētas. Ir parādījusies informācija, ka meitene ir šķērsojusi Latvijas un Igaunijas robežu, braucot caur pilsētām Valka/Valga.

Meitenes pazīmes: grūtniecība, augums ap 1,65 – 1,70 cm. “Ņemot vērā jaunās meitenes vecumu un stāvokli, lūdzam visus, kas ir redzējuši meiteni, vai kam ir kāda informācija par meitenes atrašanās vietu, pēc iespējas ātrāk paziņot “Bezvests.lv” pa tālruņa numuru + 371 22 084 084 vai policijai pa tālruņa numuru 110,” teikts izplatītajā informācijā.

Skaties.lv sazinājās ar organizāciju “Bezvests.lv” un saņēma apstiprinājumu, ka par meitenes pazušanu gan policijā, gan pie viņiem vērsušies meitenes tuvinieki un vietējais sociālais darbinieks. Kā skaidroja “Bezvests.lv” pārstāve, ierastā prakse šādos gadījumos ir tāda, ka cilvēkam, kurš tiek uzskatīts par pazudušu, būtu pašam jāvēršas policijā ar informāciju, ka viņam nekas nekait.

26 komentāri