Bezvēsts pazudis smagi slims vīrietis! Tuvinieki lūdz iedzīvotāju palīdzību

4 komentāri
Bezvēsts pazudis smagi slims vīrietis! Tuvinieki lūdz iedzīvotāju palīdzību
FOTO: Bezvests.lv

Organizācija Bezvēsts.lv meklē bezvēsts pazudušo Rundāles novada Viesturu pagasta Bērsteles iedzīvotāju Māri Simsonu, kurš pazuda bez vēsts 2016. gada 25. novembrī, jau otro mēnesi nesekmīgi meklē radinieki.

Pēc pārciestā insulta vīrietim ir valodas traucējumi. Viņš ir arī redzes invalīds, ir grūtības pārvietoties, staigā ļoti lēni. Pēdējo reizi viņu redzēja kaimiņiene 2016. gada 25. novembrī plkst. 16.40, izejot no Jelgavas slimnīcas. Viņš teica, ka dodas mājās, bet mājās līdz šim nav atgriezies. Telefona aparāts kādu laiku strādāja, bet uz zvaniem Māris neatbildēja, bet vēlāk telefons atslēdzās.

PAZĪMES: augums – 187 cm, kalsnas miesasbūves. Slikta redze. Īsi sirmi mati. Pa visu ķermeni tetovējumi. Vīrietim līdzi bija maisiņš ar dokumentiem (pase, invalīda apliecība). Bija ģērbies gaišā ziemas jakā, apavos ar šņorēm.

Visiem, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, lūgums nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni: +371 22 084 084.

4 komentāri