”Bezvests.lv” vadītāja atpūtas brauciens pa Ogres upi beidzas pēc līķa atrašanas

2 komentāri
”Bezvests.lv” vadītāja atpūtas brauciens pa Ogres upi beidzas pēc līķa atrašanas
Foto: "Bezvests.lv"

Svētdien organizācijas ”Bezvests.lv” vadītājs Aleksandrs Bogdanovs ar sievu atpūtas laivu braucienā pa Ogres upi uzairēja kāda cilvēka mirstīgajām atliekām.

Bogdanovs norāda, ka, makšķerējot pie Lēdmanes, pāris nejauši uzbrauca cilvēka līķim. Tas izraisīja sievai pamatīgu šoku, kamēr Aleksandrs to uztvēris salīdzinoši mierīgi.

Par šo atradumu tūdaļ tika informēta Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri nekavējoties ieradās notikuma vietā.

Brīvprātīgās bezvēsts pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas ”Bezvests.lv” vadītājs vēl norāda, ka cilvēks miris pirms vairākiem mēnešiem.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

Jāpiebilst, ka dienu iepriekš ”Bezvests.lv” komanda ar brīvprātīgajiem veica Ogrē bezvēsts pazudušā Mārtiņa Dombrovska meklēšanas pasākumus, kas diemžēl palika bez rezultāta.

Bogdanovs ar sievu esot nolēmuši uzkavēties Ogres novada apkaimē un doties laivu braucienā, kas beidzies ar patiešām negaidītu iznākumu.