“Bez jums nebūtu paspējuši…” – atsaucīgi policisti sastrēguma stundā uz Dzemdību namu pavada topošos vecākus

12 komentāri
“Bez jums nebūtu paspējuši…” – atsaucīgi policisti sastrēguma stundā uz Dzemdību namu pavada topošos vecākus
Foto: Ekrānuzņēmums

Cik ātri sastrēgumstundas laikā iespējams no Ulmaņa gatves nokļūt Miera ielā situācijā, kad katra minūte ir svarīga kādai jaunai dzīvībai? Par to nesen pārliecinājusies kāda topošā māmiņa un Rīgas pašvaldības policisti.

Trešdienas pēcpusdienā kārtības sargi bija devušies uz kādu ģimenes skandālu Vienības gatvē, kad satiksmes sastrēgumā Ulmaņa gatvē viņu uzmanību piesaistījis kāds kungs, kas atradies automobilī blakus braukšanas joslā un viņa acīmredzami izmisusī pasažiere.

Viņa sievai bija tikko sākušās dzemdības, un tāpēc topošie vecāki steigušies uz Dzemdību namu. Tā kā bija sastrēguma stunda neilgi pēc plkst. 18.00 vakarā, viņi lūdza, vai policijas darbinieki varētu pavadīt līdz dzemdību namam.

Ņemot vērā radušos situāciju, uz ģimenes konfliktu tika nosūtīta cita ekipāža, savukārt policisti ar attiecīgo ģimeni devās uz Dzemdību namu Miera ielā.

Pēc izlaušanās no sastrēguma, abi auto aiztraukušies krietni virs atļautā ātruma un, visticamāk, šo skrējienu uz Salu tilta iemūžinājis arī fotoradars. Taču, tā uzņemtais attēls, domājams, paliks vien par piemiņu no satraucošajiem mirkļiem. Izmantojot skaņas un gaismas signālu, policistiem kopā ar ģimeni Dzemdību namu izdevās sasniegt nepilnu desmit minūšu laikā, līdz ar to situācija tika atrisināta un sieviete saņēma visu nepieciešamo palīdzību jau no mediķu puses.

“Degpunktā” komanda vēl labu veselību jaunajiem vecākiem un viņu ģimenes jaunpienācējam, kā arī saka paldies inspektoriem, kuru dēļ šis stāsts ir ar laimīgām beigām.