“Bez jebkāda redzama iemesla izskrēja uz ceļa!” Taksometrs Rīgā notriec gājēju

Pievienot komentāru
“Bez jebkāda redzama iemesla izskrēja uz ceļa!” Taksometrs Rīgā notriec gājēju
DEGPUNKTĀ

Ceturtdien rīta pusē desmitiem aculiecinieku priekšā Brīvības ielā, iepretim Vidzemes tirgum, notikusi smaga avārija. Tajā cietis kāds vīrietis, kurš pakļuvis zem taksometra riteņiem.

Notikuma vietā sastaptie gan atklāj, ka šajā situācijā autovadītājs nu nepavisam nav pie vainas, jo gājējs pats parūpējies par visai sāpīgo iznākumu.

“Bez jebkāda redzama iemesla izskrēja uz ceļa un pakļuva zem mašīnas, un diezgan ”skaisti” aizlidoja. Es nevaru paskaidrot viņa motīvus, bet izskrēja viņš pats uz brauktuves. Izsaucām ”ātros”, palīdzējām, sagaidījām policiju. Bija pie samaņas, bet nu parunāt nevarēja. Traumas bija diezgan smagas,” norāda aculiecinieks Andrejs.

Tā kā negadījums noticis pašā pilsētas centrā, dažu minūšu laikā notikuma vietā ieradušies mediķi, cietušais nonācis dakteru busiņā un vēl mirkli vēlāk aizvests uz slimnīcu. Notikuma vietā palicis vien taksists, kuram nu darba diena galā un priekšā vēl ilga un nepatīkama skaidrošanās ar policiju.

“Viņš bija epilepsijas slimnieks un vēl piedzēries. Tas notika, jo viņš bija pārdzēries. Skraidīja pa ceļu… To teica sieviete, kura bija ar viņu,” norāda taksometra vadītājs Boriss.

Tā kā negadījumā ievainots cilvēks, visi ceļu policista fiksētie materiāli nonāks uz izmeklētāju galda, kuri turpmākajā darbā noskaidros precīzus notikušā iemeslus un apstākļus.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!