2 komentāri
“Bez apaviem un ar plediņu uz pleciem” – Jelgavā bez vecāku uzraudzības uz ielas atrasta maza meitenīte

Saņemta kārtējā informācija no iedzīvotājas par mazgadīga bērna atrašanos uz ielas nakts laikā.

Sestdien, 15. jūlijā, ap pulksten 23.00 iedzīvotāja Jelgavā, Satiksmes ielā, atrada divarpus gadus vecu meitenīti, kura bija bez apaviem un uz pleciņiem uzlikts pleds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai pārliecinātos, ka meitenītei ar veselību viss kārtībā, uz notikuma vietu tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un mediķi viņu nogādāja slimnīcā.

Pēc ārstu apskates, tika paziņots, ka meitenītes stāvoklis ir labs. Pēc neilga laika tika noskaidroti arī meitenītes vecāki.

Pēc sākotnējās informācijas, meitenītes vecāki neilgi pirms notikušā bija saņēmuši zvanu, ka viņu 16 gadus veca radiniece ir nokļuvusi nelaimē un ievietota slimnīcā, tāpēc bija steidzīgi jābrauc uz Rīgu. Tā kā privātmājā palika guļot trīs bērni – desmit un divarpus gadus vecas meitenītes, kā arī vienu gadu vecs puisītis, piezvanījuši draugam, lai atbrauc un pieskata.

Vecāki viņu nesagaidot, aizbraukuši, bet tajā laikā, kad draugs ieradās, konstatēja, ka divarpus gadus vecā meitenīte ir pazudusi no savas dzīvesvietas Ganību ielā.

Šobrīd policija skaidro sīkāk visus notikušā apstākļus un par konkrēto gadījumu nekavējoties tika informēta Bāriņtiesa. Apsekojot ģimeni, konstatēts, ka sadzīves apstākļi labi, bērni ir nodrošināti ar visu viņiem nepieciešamo.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī uzsākta administratīvā lietvedība – par bērna atstāšanu bez uzraudzības.

Paldies iedzīvotājai par informācijas sniegšanu un pareizu rīcību konkrētajā gadījumā.
Policija atkārtoti atgādina vecākiem būt modriem un neatstāt mazgadīgus bērnus bez uzraudzības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl