Bērnudārza audzinātaja, neizturot stresa situāciju, pret diviem divgadniekiem pielieto fizisku spēku

Vienā no Rīgas bērnudārziem, Birzes ielā šodien pastaigas laikā bērni pieredzēja pavisam nepatīkamus brīžus – audzinātaja, neizturot stresa situāciju, pret diviem divgadniekiem pielietoja fizisku spēku, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

156 komentāri

 • Amadejs

  Amadejs

  Komentāros jau skaidri lasāms kādas ir mātes šiem mazuļiem- kā tik nu viņas atriebtos audzītei!Pilnīgi skaidrs kur kājas aug, kāpēc šīm "mammām" izauguši bērni idioti.Savā acī baļķi neredz , bet skabargu otra gam..tipiski neizglītotiem , neinteliģentiem cilvēkiem..un kāpēc lai bērns būtu savādāks?
 • Alise

  Alise

  Stulbā slampa,ja viņa būtu situsi manu bērnu es goda vārds viņas purnu tualetes podā iebāztu.Kā var būt tāda stulbene kas apceļ mazus bērnus?
 • Brr

  Brr

  Skolotāja norāvās un nekontrolē situāciju-bet mazie mīluļi māk izvest tā no pacietības savus vecākus,ka trīcēdami stāv un turās,lai neuzšautu pa dibenu un aiz rokas nepaķertu un istabā ievestu, lai apdomājas un vecāks varētu atslābt. Te ir vairāki mīluļi viena vecuma un viena sveša skolotāja,kurai ir jātiek galā.
 • Inese Alsina

  Inese Alsina

  Kā trīs meitu (četru bēŗnu) mamma varu ieteikt bērnudārzu personāliem piedomāt vai atrodas atbildtošā amatā. Aiz tādas mazas meitenītes var stāvēt divmetrīga, centnerīga mamma, kā es un noteikti zinu, ka ja manam bērnam kāds ko tādu nodarītu... es nodarītu pāri pretīm,neskatoties ka mazākus sist ir slikti. Mīliet mūsu bērnus tik pat ļoti, kā savu porcelāna redeli.
 • Inna

  Inna

  Tiesi ta.Un ja juti ka neesi sava vieta,tad maini profesiju.Tadel jau ne katrs var but skolotajs,arsts utt.Un saja gadijuma ja esi audzinataja-tad ari rikojies ka pieklajas audzinatajai-atrodi pieeju konkretam gadijumam ar bernu.Tad brinas berni atlaujas to un sito-kapec lai neatlautos berns,ja pieaugusie rada,ka var atlauties neatlauto un nav svarigi vai pirmo reizi atlavies vai sad tad vai vienmer.Ja berni jaaudzina-ka majas ta darzina ta skola,tomer ari roku roku sadarbojoties kopa,bet tam musdienas nav arvien vairak laika-viss tik modernizets,tik eiropisks,tik steidzigs un nemitigam programmu prasibam aiznemts,ka cilvecigumam laika vairs nepietiek...
 • rekā
 • Patiesība

  Patiesība

  Šādas rīcības nav pieļaujamas, bet jāmeklē cēloņi.
  Kāpēc vecāki paši ir vardarbīgi pret savu bērnu?
  Kāpēc bērns, kam jāatrodas māmiņas paspārnē atrodas pie svešiem cilvēkiem un starp 20 citiem atstumtiem vecāku bērniem?
  Kāpēc valsts nemaksā pienācīgu pabalstu līdz 3 gadu vecumam bērnam, kad bērns ir apguvis vecāku iemācītu pašapkalpošanās pamatus un spēj komunicēt?
  Kāpēc un kāpēc grupās ir 20 bērni?
  Un kāpēc vecāki, MĀTES, pašas nevēlas audzināt savus bērnus?
  Lūk šie ir kāpēc uz kuriem jāatbild!
 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Jā pilnīgs vāks kā šodien ir bērni. Izlaisti līdz ārprātam. Veikalā redzēju kā sīks smerdelis 3lidz4 gadi un. Māti tā apstrādāja ka viņa nezināja ko darīt. Nu kā var sīkais saukāt māti un spert ar kājām tikai tāpēc ka nepirka ko grib. Spļaut kost. Tas jau nav bērns bet zvērs. Tāda ir dzīve. Vecākiem tikai rūp darbs un bērns ir tikai naudas avots.
 • Vladis

  Vladis

  Visoptimālākais variants ir vislielākajām specialistēm pašām iet strādāt bērnudārzā un visas problēmas uzreiz atkritīs. Varēs mazos nebēdņus pēc visiem gostiem audzināt.
 • Es

  Es

  Audzināt pašas, nevis tikko piedzimst un
  prom no mājām. Par tādiem bērniem būtu jāsoda saucamie "vecāki." Noziegums pret bērnu 2 gados iestumt bērnudārzā .Citu neko tagad nezin ka tikai mobilo .Nofilmējiet sevi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!