2 komentāri

Kad pēc vasaras brīvlaika draugi atkal satiekas, tad prāts nesas ne vien uz kopīgām izklaidēm, bet arī nedarbiem. Tā spriež policijas darbinieki, kas šonedēļ aizturēja četrus nepilngadīgus jauniešus, kuri autoservisa teritorijā apskādēja vairākus spēkratus.

Jau tā samīcītas un nelietojamas, tad jau nekas traks nenotiks, ja tās sabojāsim vēl mazliet – acīmredzot ar tādu domu prātā pusaudžu bariņš pirmdienas vakarā “apciemoja” kādu servisa teritoriju Priekuļos un papriecājās par plīstošu auto stiklu troksni. Par viņu “izklaidēm” ātri vien uzzinājusi policija.

Zēniem jāsaka paldies cietušā servisa īpašniekam, kurš tāpat kā Aldis Pāže atzīst, ka bērni aiz neapdomības spēj sastrādāt dažādas muļķības. Īpašnieks kameras priekšā runāt nevēlas, bet pastāsta, ka nav bojātas klientu automašīnas un puiši pieķerti, pirms nodarīja lielus zaudējumus.

Viņš negrasās policijā rakstīt iesniegumu par nodarīto kaitējumu, bet kopā ar jauniešu vecākiem nolēmis par citu pārmācīšanas līdzekli. Lai nebūtu vien tā, ka vecāki izpērk bērnu grēkus ar naudas palīdzību, zēni tiks likti pie darba. Iespējams, tas kalpos kā vērtīgāks sods. Tomēr izdarītais no policijas redzesloka tāpat vien nepagaisīs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl