“Bērnam rokās alus, vecāki blakus reibumā!” Piedzērusies mamma iesaista dēlu “dzerstiņā”

4 komentāri
“Bērnam rokās alus, vecāki blakus reibumā!” Piedzērusies mamma iesaista dēlu “dzerstiņā”
DEGPUNKTĀ

Atgriežoties savās mājās Pļavniekos, kāds vietējais iedzīvotājs pamanījis trīs cilvēkus, kas sēdējuši uz soliņa mājas pagalmā. Turpat blakus atradušās arī vairākas pusizdzertas alus bundžiņas.

Var jau būt, ka situācija nemaz nebūtu tik neparasta un pat satraucoša, ja viens no trijotnes nebūtu pavisam mazs bērns, kas pēc izskata varētu būt tikai pirmklasnieks. Tā kā izskanējušas aizdomas, ka arī skolnieks varētu lietot alkoholu, uz notikuma vietu devusies viena no auto patruļām.

Notikuma vietā policijas darbiniekus sagaidīja izsaucējs, kurš paskaidrojis, ka redzējis, kā alkoholu lieto arī bērns.

Lai pārliecinātos par aizdomām, policisti veikuši alkohola pārbaudi un noskaidrojies, ka māte ir 2,75 promiļu reibumā. Tātad viņa nav spējīga parūpēties par atvases drošību un veselību.

Ņemot vērā, ka nevienam citam likumiskajam bērna pārstāvim bērnu nodot nebija iespējams, tika pieņemts lēmums šķirt šo bērnu no ģimenes. Bērns nogādāts krīzes centrā, savukārt pret māti uzsākta administratīvā lietvedība par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. Sieviete par šāda veida pārkāpumu jau iepriekš nonākusi policistu redzeslokā.

4 komentāri