Bērna nāvē Jelgavā policija nesaskata ļaunprātību no vecāku puses

Smagu pēcpusdienu svētdien Jelgavā aizvadīja vairāki Rīgas ielas iedzīvotāji Jelgavā. Viņi kļuva par lieciniekiem kāda bērna kritienam no astotā stāva loga.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Daina

  Daina

  Bet BKUS sen kladzina neatstājiet,vaktējiet, esmu bijusi ilgi slimnica ar bernu cita iemesla del un tur DIENĀ līdz 1000 bērnu uzņemšanā un ar traumām, nerunājot par parejo,kad notiek nelaime tad tauta norej,jā jo visiem to saka un tie pohujisti nedzird,kamēr ārsti saka,visiem vienalga daļai vismaz,bet kad nelaime ak norej,tpc dr.Kļavam ir taisnība kad lielākā puse ir debīli vecāki,viņi ir vainīgi pie bērnu nelaimēm un ciešanām
 • Cilvēks.

  Cilvēks.

  Cilvēkiem, kas raksta šīs lietas, nav ne kripatiņas kauna, ne kripatiņas līdzjūtības. Šoreiz var paklusēt, ģimenei tiešām cieš un jā, ir mācība. Kā arī, tie kuri raksta par tusiņiem un uzpīpēšanu, tad nu gan, nē šie vecāki bija atbildīgi, un nebija no tiem kam šīs lietas ir pirmajā vietā. Cilvēki, esiet nedaudz žēlīgāki, dzīve ir dzīve, neviens nezin kas būs pēc stundas un kas būs rīt. Savaldam lūdzu savus egoistiskos komentārus, lai izrādītu cieņu vismaz nelaimē cietušajam bēniņam.
 • Lāsma Griška

  Lāsma Griška

  Dievs nav mazais bērns-viss nāk atpakaļ.
  Agri vai vēlu -tapēc nerej.
  Vai tiešām nesaprot,ka bērni ir neaprēķināmi??
  Kas esi tu????
  Daune vai patazīts????
  • G

   G

   iebāz to dievu sev caurumā-un baro par savu naudu tos nekam nederīgos dārzeņus, ja jau tik zēl. Kapēc veseliem bērniem ir dēļ tiem jācieš. Tie žēlotaji laikam nesaprot-ka lai uzturēt tos dārzeņus, atņem finanses(nodokli) no veseliem, gudriem bērniem, kuru vecāki strādā savu bērnu nākotnes un veselības labā, pensionāriem un lauku saimniecībām.
   Daunis-nepiedzimst netīšām. To jau usg redz. Analīzēs redz. Ko dzemdē tad. Ar pārliecību, ka valsts palīdzēs? Drīz pilna Latvija būs ar "dārzeņiem", un būs lielākais bezdarbs, nekā jeb kad bijis! Jo nav kas strādā.
   • Lāsma Griška

    Lāsma Griška

    Cieot citu ciešanas es tev neatbildēšu kā esi to pelnijusi
 • Gabija38

  Gabija38

  KURŠ TAD TAGAD IEVĒRO LIKUMU? Ja bērns bija invalīds-daunis, C-rieka, vai kas līdzīgs-tas ir tikai apsveicami! Par vienu parazītu mazāk. Bet ja bērns bija vesels-tad laikam jau ir izvēlējies pareizu likteni. Jo vecaki viņu redzams nemīlēja pietiekami. Piedzemdēja un atstāja pašizaugsmei. Bet paši turpināja dzīvot izklaidīgu dzīvi. MŪSDIENU JAUNATNE TĀDA IR!
 • Aha

  Aha

  ir cilvēku kategorija kas cauraam dienaam seezh pie atveerta loga un blenzh pagalmaa. ja taads luurikjis izdomaa aiziet uz wc vai pēc kafijas kruuzes, siikajam pietiek ar pus minuuti lai buutu jau uz palodzes.
 • Lāsma Griška
  • Gabija38

   Gabija38

   Šī NAV nelaime. Tā ir mācība visiem. Bērni ir diennakti jāpieskata. Un nav jādod auklēt zīdaiņi, visiem pēc kārtas. Pašiem tas jādara.
   Nelaime ir tad, kad kāds cits, ko neparedzētu izdara, un vai dabas apstākļi. Koks uzkrīt, zibens iesper, zeme iebrūk, māja sabrūk, kaimiņš pillā uzbrūk...

   Šajā gadijumā ir tīši-vai nolaidība.
 • Mārtiņš Germanis

  Mārtiņš Germanis

  Un kā jau katreiz šitādus vecākus atstāj nesodītus
  • Santa

   Santa

   par ko viņi jāsoda? Par to, ka kaimiņi sabiedēti? Nav jau tavs bērns. Sods jau viņiem ir ta pat. Mācība uz mūžu.
 • Maris Vutnans

  Maris Vutnans

  Likumā ir noteikts līdz cik gadiem bērnam jaāatrodas vecāku uzraudzībā.
  Šajā situacija 100% ir vecāku vaina un atbildība.
  Kā šāda vecuma bērns vispār varēja atrasties uz palodzes, ja tā ir augstāk par bērna augumu? Sanāk, ka vecāki izstabā radijuši tādus apstākļus, ka bērnam bija iespēja tur uzrāpties (pielikts krēsls pie loga vai kas cits uz kā bērns pakāpās)
  Ja mājās ir šāda vecuma bērni, arī logiem nav jābūt pilnībā atvērtiem, par to pat paskaidro logu meistari, kas montē logus.
  Jauno vecāku problēma ir tā, ka pirmajā vietā ir iziet uzpīpēt, doamas par tusiņiem un izklaidēm, nereti bērni ir kā traucēklis, tāpēc tiek nepieskatīti.
  Ari likumdošana ir tā sagrozīta, ka vienmēr par vainīgu paliek cietējs, bet nozieguma izdarītitājs tiek iecelts dieva lomā. Tāpēc valsts virzās uz tadu sūdu bedri, kur cilvēktiesības atiecas tikai uz noziedznikiem.
 • Lilita Skarbniece

  Lilita Skarbniece

  Nabaga bērns.....nabaga vecāki,kuri uzlīda tik augstu 8.stāvā dzīvot,bet savu miesīgo bērnu nemācēja uzmanīt.....Nabaga kaimiņi,kuriem tagad nervi jāārstē...Tas ir tas pats kas par auto:Nepērciet glaunas luxus auto sev,bet palīdziet trūkumcietējiem Latvijā!Ar luxus auto jūs tikai varat kur aizbraukt..vai ciest avàrijà..Ar palīdzību citiem grūtà brīdī Jūs uzlabosiet savu karmu.Latvijā ir ļoti egoistiska sabiedrība ar retiem izņēmumiem.Pie tam no pašas augšas līdz lejai...Kā saka:Zivs pūst no galvas.Apstājieties un padomājiet:Vai Jums vajag luxus dzīvokļus un auto???Tagad būs citi laiki uz Zemes.
 • Elita Radvila

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!