Komentāri
Beļģu tūrists saņem pēc nopelniem – par savas pēcpuses “atrādīšanu” Vecrīgā jāmaksā 100 eiro
Foto: Ekrānuzņēmums

Sodu saņēmis kārtējais tūrists, kurš vecpilsētā ballītes karstumā atkailinājis pēcpusi, informē Rīgas pašvaldības policijas.

24. aprīlī īsi pēc plkst. 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras pamanījuši kādu jaunu vīrieti Audēju ielā, kurš piecas reizes novilcis bikses un atkailinājis savu pēcpusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā ekipāža, kuras darbinieki huligānu atrada un apturēja. Sarunas laikā ar pārkāpēju noskaidrots, ka viņš ar draugiem dzirdējis labas atsauksmes par Rīgu un nolēmis atbraukt brīvdienās. Beļģijas pilsonis savu vainu nenoliedza un paskaidroja, ka reibumā vēlējies uzjautrināt savus draugus, tāpēc atkailinājies.

Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu un piemērots naudas sods – 100 eiro apmērā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl