Bēgot no soda, Salacgrīvas pusē maluzvejnieks ar auto uzbrauc VVD inspektoram

1 komentārs
Bēgot no soda, Salacgrīvas pusē maluzvejnieks ar auto uzbrauc VVD inspektoram
KASPARS KRAFTS, F64

Cenšoties izvairīties no soda, kāds maluzvejnieks Salacgrīvas pusē ar auto uzbraucis Valsts vides dienesta (VVD) inspektoram, aģentūrai LETA pastāstīja VVD vecākais inspektors Zigmārs Dancis.

Dancis pastāstīja, ka, veicot operatīvo darbu, inspektori piektdien novērojuši kādu maluzvejnieku, kurš ar laivu devies jūras virzienā. Sestdienas rītā inspektori atkārtoti devušies uz notikuma vietu un konstatējuši personu, kura no jūras velk ārā tīklus.

Krastā inspektori likumpārkāpēju pārtvēruši un noformējuši protokolu par zveju bez licences, kā arī par visu zvejas rīku, tostarp laivas, konfiskāciju. Likumpārkāpējs esot noliedzis, ka tīkli piederētu viņam.

“Protokolu noformēšanas laikā maluzvejnieks neslēpa savu neapmierinātību, iekāpa auto, vairākkārt pārbrauca pāri savai gumijas laivai un pat uzbrauca vienam no inspektoriem,” pastāstīja Dancis, norādot, ka konkrētais darbinieks patlaban atrodas medicīnas iestādē un veic nepieciešamās veselības pārbaudes.

Uz notikuma vietu izsaukta arī Valsts policija, kura, pēc Danča teiktā, norādījusi – ja inspektoram tiks konstatēti miesas bojājumi, tiks ierosināta krimināllieta. Vienlaikus policija konstatējusi, ka maluzvejniekam nav arī autovadītāja apliecības.

Pēc Danča teiktā, izvilktajos tīklos zivis gan netika atrasta, jo maluzvejnieks tās savlaicīgi atlaidis atpakaļ jūrā.

1 komentārs