Baložos pieķer piegružotāju; pēcāk atklājas, ka vīrieša “kontā” ir vēl kāds pārkāpums

2 komentāri
Baložos pieķer piegružotāju; pēcāk atklājas, ka vīrieša “kontā” ir vēl kāds pārkāpums
DEGPUNKTĀ

Kāds Baložu iedzīvotājs gaišā dienas laikā, paveroties pa sava dzīvokļa logu, ieraudzīja ainu, kādu, visticamāk, kaut reizi dzīvē ir redzējis katrs daudzdzīvokļu namu iemītnieks, – iedzīvotājam nepazīstams vīrietis svešos sadzīves atkritumu konteineros izkrāvis dažādus atkritumus un turpat līdzās sakrāmējis nolietotu riepu kalnu, bet tad steigšus devies prom.

Tā kā šis nebūt nebija pirmais gadījums, kad kāds šādi rīkojas, iedzīvotājs par redzēto ziņojis vietējai pašvaldības policijai.

Ierodoties notikuma vietā, policisti uzsāka sarunu ar aculiecinieku. Mirkli vēlāk viņiem garām pabrauca busiņš, kas atbilda aprakstam.

Pēc dažiem simtiem metru baltā busiņa aizmugurē jau atskanējušas sirēnas, un vadītājs bijis spiests apstāties ceļmalā. Vīrietis atzinās, ka nav līdzi paņēmis nedz personu apliecinošu dokumentu, nedz autovadītāja apliecību. Brīdi vēlāk gan noskaidrojies, ka vīrietim uz uzlikt automašīnas vadīšanas liegums.

Policisti uz notikuma vietu izsaukuši ceļu policistus, kuri vīrietim sastādījuši protokolu par pārkāpumiem satiksmē, savukārt reģionālās pašvaldības policijas darbinieki pret pārkāpēju ierosinājuši administratīvo lietu.

Policisti informē, ka šobrīd Ķekavas novada interneta vietnē ir atrodama informācija par atkritumu savākšanas akciju. Tās laikā katram novada iedzīvotājam ir iespēja bez maksas nodot vienu nolietotu riepu komplektu. Par akciju lasi ŠEIT!

2 komentāri