Baisi! Zemē ieraktā mucā dārzu mājas pagalmā uziet tajā iesalušu cilvēka līķi

4 komentāri
Baisi! Zemē ieraktā mucā dārzu mājas pagalmā uziet tajā iesalušu cilvēka līķi

Rīta agrumā mazdārziņos Ziepniekkalna mikrorajonā intensīvi strādāja Valsts policijas izmeklētāji, jo kādas dārzu mājas pagalmā, zemē ieraktā mucā uziets iesalis cilvēka līķis, vēsta Degpunktā.

Visticamāk, par baiso atgadījumu operatīviem dienestiem no paša rīta paziņoja kāds no vietējiem iedzīvotājiem. Droši vien tieši kāds cits cilvēks gājis pa šauro taciņu un kaimiņu īpašumā pamanījis skatu, kas lika sastingt šausmās – pa zemē ierakto mucu bija izkārušās cilvēka kājas.

Mazdārziņos Ziepniekkalnā vietējie viens otru labi pazīst, nav arī noslēpums, ka lielāko daļu teritorijas jau sen kā patvērumu izmanto klaidoņi. Neraugoties uz to, ka kontingents te bieži nemainās, vietējie ilgi nezināja, kuru no bezpajumtniekiem piemeklēja mokošā nāve. Piemēram bezpajumtnieks Andrejs, kas dzīvo un nakšņo nelielajā būdā turpat netālu, sākotnēji nodomāja, ka gājis bojā tuvākais kaimiņš Aleksandrs.

“Pirms divām dienām redzēju, pirms divām dienām redzēju, ka pa ielu skraida. Tagad es viņu neesmu redzējis. Jā, skrēja te pa ielu,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Kāds cits kaimiņš apgalvo, kā mucā atrasta sieviete, kas aizvadītājā naktī dzēra kopā ar jau minēto Aleksandru. Tiek pieļauts, ka tumsā viņa nepamanīja šķērsli un, zaudējot līdzsvaru, iekrita.

“Man tikko kaimiņš Viktors teica, it kā tas Aleksandrs, ap plkst. 4.00 naktī viņu atradis. Iznāk, ka viņš ar viņu dzēra. (..) Runā, ka ar kādu Ilonu. Spriežot pēc nostāstiem, kas dzirdēti pie mūsu taras pieņemšanas punkta, viņa bija tāda korpulenta meitene. Nu kāda meitene, viņai vēl 40 gadu nebija,” zina stāstīt vietējais iedzīvotājs Vasilijs.

Kā stāsta vietējie, īpašumam bija saimniece un sākumā pat gribēja bezpajumtniekus izdzīt no īpašuma, bet pašas ģimenei un dēliem laikam attiecīgā zeme nebija vajadzīga, teikusi, ja gribat dzīvot, tad dzīvojiet.

Policisti apstiprina, ka bojāgājusī ir sieviete. Saistībā ar šo visai netipisko incidentu likumsargiem tagad būs jāpārbauda vairākas versijas un jānopratina liecinieki. Taču pēc sākotnējās ķermeņa apskates eksperti vardarbīgas nāves pazīmes nekonstatēja.

4 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru