10 komentāri

Pavisam nesen Nīcas centrā sākti labiekārtošanas darbi, lai par godu Latvijas simtgadei izveidotu parku. Diemžēl, labos nodomus sabojājis pagalam skarbs negadījums, kurā smagi ievainots jauns vīrietis – viņš stūrējot traktoru aizķēris elektrolīnijas vadus.

Vairums tuvējo māju iedzīvotāju par nelaimes gadījumu parkā iepretim Nīcas vidusskolai uzzinājuši, tikai brīdī kad viņu mitekļos pēkšņi ”noraustījusies” elektrība un atskanējis kluss būkšķis. Paveroties pa logiem atklājies, ka burtiski turpat deguna galā, parka otrā pusē apstājies traktors virs kura paceļas dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Blakus braucamrīkam zemē gulējis kāds vīrietis, kurš skaļā balsī saucis pēc palīdzības. Kamēr apkārtējie vēl tikai tuvojušies nelaimes vietai un centušies saprast, kas īsti noticis, pirmais palīgā ievainotajam piesteidzies kāds skolnieks.

Vairāki cilvēki piezvanījuši glābšanas dienestam un no tuvējās ātrās palīdzības stacijas piesteigušies mediķi, taču tad uz brīdi viss apstājies – zinot par apdraudējumu apkārtējiem, pieņemts lēmums netuvoties cietušajam, līdz ieradīsies papildspēki.

Kāds aculiecinieks atklāj, ka redzot bezpalīdzīgo traktoristu šķitis, ka minūtes velkas kā stundas, taču aptuveni divdesmit pāri pieciem šeit jau piestājis pirmais ugunsdzēsēju auto. Tuvojoties cietušajam, vīri caur zābakiem pat sajutuši vieglus elektrības triecienus, līdz ar to bijis skaidrs, ka tuvoties nedrīkst vairs ne soli.

28 gadus vecais vīrietis nogādāts reģionālajā slimnīcā, kur saņēmis pirmo palīdzību un tālāk pārvests uz apdegumu centru galvaspilsētā. Mediķi cietušā ievainojums, vērtē kā ļoti nopietnus.

Valsts policija, kā arī Valsts darba inspekcija šobrīd uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu, precīzus šī nelaimes gadījuma apstākļus un cēloņus.

Vienīgais, ko šobrīd var droši teikt – šajā nelaimes gadījumā, ļoti paveicies 15 gadus vecajam skolniekam. Puisis tik tiešām dzimis laimes krekliņā, jo viens neveikls viņa solis varēja beigties ar to, ka viena glābjamā vietā, pēkšņi ir jau divi. Lai arī puisis nenoliedzami riskējis un viņa stāsts varēja beigties arī ar traģēdiju, ir skaidrs, ka viņš rīkojies cēlu mērķu vadīts. Redzot nelaimi, viņš devies palīgā.

Lai arī cik veiksmīgi pašam glābējam beidzies šis notikums, atcerieties, ka gadījumā ja jums ir aizdomas par to, ka cietušais atrodas augstsprieguma strāvas iedarbības laukā, nekādā gadījumā netuvojieties tam. Vienīgais veids kā varat palīdzēt ir pēc iespējas ātrāk, par notikušo ziņojot 112.

TOP komentāri

 • Apjukušais
  +5 +5 0

  Apjukušais

  Skolnieks caur botēm nejūt elektrību, bet palīdzības dienesti gan? Un kā ar Latvenergo drošības korķiem, kuriem pēc vadu pāraušanas būtu jāatslēdz strāva automātiski visur citur Latvijā tādi ir bet Nīcā tādu nav?
 • Jana
 • Mamma
  +1 +1 0

  Mamma

  Kādēļ netiek minēts palīdzīgā skolēna vārds? TV ziņās intervijā arī viņu rādīja tikai no mugurpuses. Taču gribētos redzēt vaigā šo,jā,neapdomīgo,taču tik pozitīvo zēnu. Kādēļ jāslēpj?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl