10 komentāri

Pavisam nesen Nīcas centrā sākti labiekārtošanas darbi, lai par godu Latvijas simtgadei izveidotu parku. Diemžēl, labos nodomus sabojājis pagalam skarbs negadījums, kurā smagi ievainots jauns vīrietis – viņš stūrējot traktoru aizķēris elektrolīnijas vadus.

Vairums tuvējo māju iedzīvotāju par nelaimes gadījumu parkā iepretim Nīcas vidusskolai uzzinājuši, tikai brīdī kad viņu mitekļos pēkšņi ”noraustījusies” elektrība un atskanējis kluss būkšķis. Paveroties pa logiem atklājies, ka burtiski turpat deguna galā, parka otrā pusē apstājies traktors virs kura paceļas dūmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Blakus braucamrīkam zemē gulējis kāds vīrietis, kurš skaļā balsī saucis pēc palīdzības. Kamēr apkārtējie vēl tikai tuvojušies nelaimes vietai un centušies saprast, kas īsti noticis, pirmais palīgā ievainotajam piesteidzies kāds skolnieks.

Vairāki cilvēki piezvanījuši glābšanas dienestam un no tuvējās ātrās palīdzības stacijas piesteigušies mediķi, taču tad uz brīdi viss apstājies – zinot par apdraudējumu apkārtējiem, pieņemts lēmums netuvoties cietušajam, līdz ieradīsies papildspēki.

Kāds aculiecinieks atklāj, ka redzot bezpalīdzīgo traktoristu šķitis, ka minūtes velkas kā stundas, taču aptuveni divdesmit pāri pieciem šeit jau piestājis pirmais ugunsdzēsēju auto. Tuvojoties cietušajam, vīri caur zābakiem pat sajutuši vieglus elektrības triecienus, līdz ar to bijis skaidrs, ka tuvoties nedrīkst vairs ne soli.

28 gadus vecais vīrietis nogādāts reģionālajā slimnīcā, kur saņēmis pirmo palīdzību un tālāk pārvests uz apdegumu centru galvaspilsētā. Mediķi cietušā ievainojums, vērtē kā ļoti nopietnus.

Valsts policija, kā arī Valsts darba inspekcija šobrīd uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu, precīzus šī nelaimes gadījuma apstākļus un cēloņus.

Vienīgais, ko šobrīd var droši teikt – šajā nelaimes gadījumā, ļoti paveicies 15 gadus vecajam skolniekam. Puisis tik tiešām dzimis laimes krekliņā, jo viens neveikls viņa solis varēja beigties ar to, ka viena glābjamā vietā, pēkšņi ir jau divi. Lai arī puisis nenoliedzami riskējis un viņa stāsts varēja beigties arī ar traģēdiju, ir skaidrs, ka viņš rīkojies cēlu mērķu vadīts. Redzot nelaimi, viņš devies palīgā.

Lai arī cik veiksmīgi pašam glābējam beidzies šis notikums, atcerieties, ka gadījumā ja jums ir aizdomas par to, ka cietušais atrodas augstsprieguma strāvas iedarbības laukā, nekādā gadījumā netuvojieties tam. Vienīgais veids kā varat palīdzēt ir pēc iespējas ātrāk, par notikušo ziņojot 112.

TOP komentāri

 • Apjukušais
  +5 +5 0

  Apjukušais

  Skolnieks caur botēm nejūt elektrību, bet palīdzības dienesti gan? Un kā ar Latvenergo drošības korķiem, kuriem pēc vadu pāraušanas būtu jāatslēdz strāva automātiski visur citur Latvijā tādi ir bet Nīcā tādu nav?
 • Jana
 • Mamma
  +1 +1 0

  Mamma

  Kādēļ netiek minēts palīdzīgā skolēna vārds? TV ziņās intervijā arī viņu rādīja tikai no mugurpuses. Taču gribētos redzēt vaigā šo,jā,neapdomīgo,taču tik pozitīvo zēnu. Kādēļ jāslēpj?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl