Babītes ezerā mistiski pazūd laiva ar pieciem pusaudžiem

9 komentāri

Glābēji un organizācijas “Bezvēsts.lv” brīvprātīgie pirms pāris dienām no satrauktiem vecākiem saņēma ziņu, ka viņu bērni – 17 un 18 gadus veci puiši un meitenes, kopskaitā pieci cilvēki, Babītes ezera laivu nomā iznomājuši laivu uz vienu stundu, bet jau piecas stundas atrodas bezvēsts prombūtnē un telefoni ir izslēgti.

Īsā laikā savākti 20 cilvēki, kas devušies jauniešus meklēt, taču trauksme bija veltīga.

“Mēs tur bijām kādu stundu un tad sākām vest meklēšanu ar dronu palīdzību, kā arī siltumkamerām,” stāsta organizācijas “Bezvests.lv” brīvprātīgais Aleksandra Bogdanovs.

Paradoksāli, bet kopā ar pieciem sākotnēji pazudušajiem, atrasti vēl trīs tīņi, kas īsti neorientējās apkārtējā vidē.

Kā stāsta Bogdanovs, sākotnēji pazuduši pieci pusaudži, pēcāk trīs nolēmuši viņus doties meklēt, – rezultātā pa ezeru maldījušies astoņi cilvēki.

Šobrīd precīzas informācijas par to, ko pieci tīņi darījuši trīsvietīgā laivā nav, taču pastāv aizdomas, ka viņi nevis apmaldījušies, bet iedzēruši un nolēmuši laivu iznomātājam nesamaksāt par pakalpojumu.

Laiva izīrēta tikai uz stundu, par ko atstāta priekšapmaksa. Vēlāk peldlīdzeklis atrasts pie krasta niedrēs. Kas nozīmē, ka jaunieši izkāpuši krastā ar sausām kājām un devušies mājup. Vai visiem pieciem bija izlādējies telefons, arī šķiet nedaudz neticami. Kā viss bijis īstenībā, tagad skaidro policija.

9 komentāri