Automašīnām Pļavniekos uzkrīt virsū milzu bērzs

0 Komentāru

Neraugoties uz dienu bez sevišķi liela vēja, krītošs bērzs Rīgā Pļavniekos 9.augustā apskādēja divas automašīnas, vēsta “Degpunktā”.

Ugunsdzēsēji glābēji pilnā ekipējumā un ar motorzāģiem 9.augusta rītā manīti Dravnieku ielā, netālu no kāda bērnu laukuma. Vīri strādāja pie postažas likvidācijas, jo aptuveni pēc pulksten deviņiem uz ceļa braucamās daļas nogāzās liels bērzs. Kā jau visbiežāk notiek līdzīgās situācijās, viss risinājās dažu sekunžu laikā, proti, viens mirklis un ceļmalā novietotajiem auto jau bija nepieciešams nopietns remonts.

Laimīgā kārtā šoreiz zem koka nepakļuva cilvēki, kaut gan kādu vīrieti no traģiska iznākuma izķīra daži metri.

“Es biju mašīnā, kad tas viss notika, kolēģis stāvēja ārā, smēķēja. Dzirdēju kaut kādus krakšķus, kolēģis sāka kliegt – koks krīt! Es izlēcu no busa. Biju pasažieru pusē. Bērzs gar busu nokrita. Paveicās!” stāsta aculiecinieks.

Vissmagāk cieta “Hyndai” spēkrats, tā īpašniekam tagad būs jārēķinās ar zaudējumiem bojāta jumta, virsbūves priekšējās daļas un vējstikla vertībā. Vieglajam “Mercedess” nodarītie zaudējumi ir krietni mazāki, – zari saskrāpēja virsbūvi.

Ugunsdzēsēji glābēji ilgi adresē neuzkavējās, kad koks tika sazāģēts un brauktuve atbrīvota, vīri varēja doties prom, formalitāšu kārtošanu un sarunas ar bojāto auto saimniekiem, atstājot Valsts policijas ziņā.

0 Komentāru