Auto prieki uz Driškina ezera ledus ”šoferītim” izmaksās brangu naudu

0 Komentāru

Pāris dienas sals pie mīnus 20 grādu atzīmes un daudziem jau radies mānīgs priekšstats, ka ledus uz upēm un ezeriem tik tāl sasalis, ka pa to var braukt ar tanku.

Tanka vietā kāds vidzemnieks ņēmis savu ”Volksvagen Golf” un taisnā ceļā devies uz Driškina ezeru Raiskuma pagastā. Ticis pārdesmit metrus no krasta golfiņš krakšķot ledum pagāja zem ūdens.

Vietējie secina, ka patiešām ledus slīpēšanas sezonu sākt vēl par ātru. Gaisa temperatūra nav stabila, turklāt daudzās ūdenskrātuvēs ietek upes vai strautiņi, kas pilnīgai sasalšanai ir kavēklis.

Vietējās pašvaldības vadītājs saka – autovadītājs, kurš braucis uz ledus ir noskaidrots. Pats sliktākais ir tas, ka viņš bija aizmucis no notikuma vietas, neko neziņojot glābējiem. Līdz ar to nācās lieku reizi nirt un skatīties, vai zem ūdens nav palicis kāds cilvēks.

Policijā saka – vainīgais šoferis esot kāds jauns vadītājs, kurš it kā ar tēvu kopā devies uz ledus, lai pamacītos braukt sānslīdēs un eksrtēmās situācijās. Pat ja tā ir taisnība, tas neattaisno bezatbildīgo rīcību, kas prasījusi pamatīgus valsts un brīvprātīgo resursus.

Jebkurā gadījumā šoferiem, kas šoziem sataisījušies pabraukāt pa aizsalušām ūdenskrātuvēm būtu jāņem vērā šis piemērs un jārēķinās – ja jūs pieķers policija, sodi būs bargi, bet ja tomēr sanāk noslīcināt auto – labāk piezvanīt un par to pateikt, nevis lieki vairākas reizes dzenāt ugunsdzēsējus, jo arī viņiem radītos izdevumus var nākties atlīdzināt.

Foto

0 Komentāru