Atverot mitekļa durvis, sieviete sastop zagļus un gandrīz saņem sejā asaru gāzi

0 Komentāru

Otrdien, 9.novembrī, divi vīrieši uzbruka kādai Ķengaraga iedzīvotājai, kas ap desmitiem no rīta atgriezās savā mājoklī. Zagļi bija iekļuvuši dzīvoklī, taču nepaspēja neko paņemt, jo tika pārsteigti nesagatavoti. Izbīlī garnadži izmantoja piparu gāzi, lai ievainotu saimnieci un paspētu aizskriet, vēsta “Degpunktā”.

Kādas daudzdzīvokļu mājas iemītniece, sauksim viņu par Santu, dalās ar smagu pārdzīvojumu, saskaroties ar noziedzniekiem vakar no rīta. Cietusī stāsta, ka mēģināja ielikt sava mitekļa slēdzenē atslēgas, kas pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem viņai tā arī neizdevās, līdz slēdzenē viņa ieraudzīja dzelzi. Tad viņa atkāpās soli atpakaļ, kam sekoja grūdiens – divi vīrieši bija iekļuvuši iekšā dzīvoklī.

Zagļi bija ģērbušies tumšās drēbēs – abi melnās adītās cepurēs un cimdos. Vīrieši bija pārsteigti un metās uzbrukumā dzīvokļa saimniecei, vēršot pret sievieti ieroci – piparu vai asaru gāzes balonu.

Cietusī stāvēja malā, viņai zagļi netrāpīja, taču pēc viņas atkāpšanās vēl soli tālāk, garnadži pavērsa strūklaku vēlreiz. Šoreiz gan trāpīja pret betonu. Cietusī skrēja augšā un atvēra logu, lai izvēdinātu kodīgo vielu, viņai dega acis un sāpēja mute.

Par uzbrukumu Santai uzreiz tika ziņots policijai. Savukārt, par otru zādzības un ielaušanās mēģinājumu, kas nesen notika tajā pašā ēkā, likuma sargi nav saņēmuši iesniegumu. Kaimiņš Ģirts stāsta par nepatīkamo pēcpusdienu, ko piedzīvoja ģimene no blakus kāpņu telpas.

Ģirts stāsta, ka blakusesošā dzīvokļa īpašnieks sazinājās ar viņu, vaicājot Ģirtam, vai viņš nav redzējis 29.oktobrī no trešā stāva balkona nolekušu vīrieti. Izrādās, kaimiņš, šī dzīvokļa īpašnieks, bija iznācis ārā un ieraudzījis uz balkona zagli, kurš sāka bēgt. Izbīlī ieraugot svešinieku, rāpjamies iekšā, kaimiņš vien paspējis potenciālajam garnadzim iesist pa roku.

Zaglis krita no pamatīga augstuma, taču tāpat pamanījās aizbēgt. Patlaban Lokomotīves ielas nama iedzīvotāji ir gaužām nemierīgi. Viņi cer, ka likumsargi palīdzēs situāciju risināt.

Ģirts izsaka lūgumu, lai policija dodas apgaitā ne tikai pa galveno ielu, bet iebrauc arī pagalmos, pastāv un pavēro situāciju. Jo šis attiecīgajā mājā jau ir otrs gadījums, kad to apmeklē garnadži.

Krista Andersone, Valsts policijas pārstāve

“Ķengaraga iecirknis ir gatavs sadarboties ar mājas iedzīvotājiem, lai kopīgi noskaidrotu iespējamās vainīgās personas. Aicinām zvanīt pa tālruņa numuru 67086802.”

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā