“Atvērām durvis vaļā, tur dūmu mutulis ārā!”; policisti Rīgā aiztur divus “sapīpējušos” indiešus

2 komentāri
“Atvērām durvis vaļā, tur dūmu mutulis ārā!”; policisti Rīgā aiztur divus “sapīpējušos” indiešus
EKRĀNUZŅĒNUMS

Divi indieši pavisam nesen iepazinušies ar galvaspilsētas kārtības sargiem. Jāteic gan, ka šajā gadījumā tikšanās beigusies ar īslaicīgu nonākšanu aiz restēm un nepatikšanām, kas var pat apdraudēt viņu palikšanu Latvijā.

Ap pusnakti Pārdaugavā patrulējošie policisti uz kādas klusas Iļģuciema ieliņas apturējuši vieglo auto “Honda” ar aizsvīdušiem logiem, kura šoferis uz ceļa bija izpildījis pāris aizdomīgus manevrus. Pienākot pie apturētā auto, atklājies, ka pie tā stūres sēž kāds tumsnējs jauneklis, kurš nerunā ne vārda latviski, bet viņam līdzās – vēl kāds tautietis.

Ņemot vērā, ka radušās pamatotas aizdomas, ka abi sastaptie ir pamatīgi ”appīpējušies”, policisti lūguši jaunekļus uzkavēties.

“Atvērām durvis vaļā, tur dūmu mutulis ārā, zāles smaka, kāda pat sapņos nerādās. Paši arī atzīst, ka ir pīpējuši,” norādīja patruļpolicisti.

Šajā situācijā blakussēdētājam draud administratīvā atbildība par aizliegtu vielu lietošanu, savukārt auto stūrētājam – krietni vien lielākas nepatikšanas. Ja viņš nevarēs pierādīt, ka viņam ir derīga autovadītāja apliecība, pret viņu tiks ierosināts kriminālprocess.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

2 komentāri