Komentāri

Trešdien ap pusdienas laiku Bolderājā neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu brigāde lūdza palīdzību ugunsdzēsējiem, kuri izvilka ārstu automašīnu no Buļļupes krasta smiltīm.

Aculiecinieku video redzams, kā ugunsdzēsēju automašīna “ZIL” cenšas izvilkt no smiltīm mediķu busiņu. Ārstu transports “iesēdies” ne pa jokam – sākumā ar skaļu blīkšķi pārplīst trose, bet rezultāts tomēr sekmīgs.

“Sākumā bija “ātrā palīdzība” un tur iestiga. Pēc tam atbrauca ugunsdzēsēji un policija. It kā iecēla “ātrajā palīdzībā” cilvēku, sākumā domājām, ka bērns, bet pēc tam izrādījās, ka tas nav bērns, bet vecmamma. Pēc tam ugunsdzēsēji vilka ”ātros” ārā. Tad ugunsdzēsēji aizbrauca, bet ātrie vēl palika stāvam, tātad gaidīja vēl kādu auto,” stāsta aculieciniece.

Pēc brīža mediķi ar kaucošām sirēnām aizsteidzās uz slimnīcu, kur nogādāja kādu aptuveni 80 gadus vecu kundzi. Viņa centusies noslīcināties vai arī ūdensmalā kļuvis slikti un nācies izpeldēties piespiedu kārtā. Sievieti no ūdens it kā izvilkuši aculiecinieki, bet viņu pamanījusi kāda sieviete, kas pastaigājusies ar bērnu.

“Pienāca, atdzīvināja un aiznesa uz “ātro palīdzību”. (DP: Sieviete ir vietējā iedzīvotāja?) Saka, ka vietējā, dzīvo divas mājas tālāk. (DP: Laikapstākļi ir tādi, ka peldēties mazliet par ātru?) Varbūt slikti palika un viņa pakrita, jo dziļi ūdenī viņa nebija, bet gan tuvāk krastam,” teic vietējie.

Daži aptaujātie, kas nevēlējās runāt kameras priekšā, gan norāda, ka sieviete tomēr, visticamāk, gribējusi padarīt sev galu, jo pirms ziemīgās peldes krastā atstājusi savdabīgu zīmi – svaigu neļķes ziedu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl