Atriebās un iemeta degmaisījumu? Rīgā “parkinga” problēmu risina, dedzinot auto

3 komentāri
Atriebās un iemeta degmaisījumu? Rīgā “parkinga” problēmu risina, dedzinot auto

Cik nokaitinātam ir jābūt cilvēkam, lai atriebjoties ietu dedzināt svešu īpašumu? Uz šo jautājumu atbildes “Degpunktā” meklēja Rīgā Džohara Dudajeva gatvē, kur brīvdienās sadedzināts kāds auto, kas, iespējams, patraucējis gājēju kustībai.

Rīgā, Purvciemā pie Džohara Dudajeva gatves 9. nama, naktī sadegusi automašīna “Citroen”, un, tā kā motortelpa palikusi neskarta, vietējie uzskata, ka salonā iemests degmaisījums vai kas tamlīdzīgs, kā atriebība par spēkrata atstāšanu kur pagadās.

Vietējie notikušo skaidro ar to, ka sadegušais auto, visticamāk, nepieder nevienam no mājas iedzīvotājiem: ja “parkojies” svešā sētā un vēl nedari to pēc noteikumiem, tad rēķinies ar sekām.

“Nu, šeit regulāri kāds veic “huligānismus”, te vienreiz bija, ka tāpat vien nolauzti spoguļi, vēl tur kaut kas. Kā tikai es te nāku no rītiem, vienmēr ir kaut kāds notikums,” stāsta vietējā iedzīvotāja Svetlana.

Citi mājinieki saka, ka problēma ir nesakārtotajā sistēmā – pie visām apkārtnes mājām ir stāvēšanu regulējošas zīmes, bet tieši šajā pagalmā visi “parkojas”, kā vien ienāk prātā, un policijas saukšana nelīdz. Turklāt problēma tikai pieaug, jo mašīnu mazāk nekļūst, tikai vairāk.

Par šo notikumu policijā sākta izmeklēšana, bet vienīgais legālais veids, kā legāli cīnīties ar bezkaunīgiem šoferiem, ir saukt pašvaldības policiju, protams, ja vien nav iespēja vispirms situāciju risināt sarunu ceļā.

Purvciemā naktī sadedzināts auto, kas novietots uz trotuāra. Gājēji vaino šoferus bezkaunībā, autovadītāji attaisnojas, ka fiziski trūkst vietas.

3 komentāri