“Atrasts guļam uz sasalušas zemes bez dzīvības pazīmēm”; pēc kautiņa ballītē Siguldā atrod mirušu vīrieti

Siguldas apkaimē gājis bojā jauns puisis vārdā Niks Eleksis, taču ne ģimenei, ne policijai notikušā apstākļi nav skaidri. Zināms, ka vīrietis iekļuvis kautiņā un pēc tam aizbēdzis, lai paslēptos kādas privātmājas pagalmā. Pēc aptuveni diennakts viņš atrasts guļam uz sasalušas zemes bez dzīvības pazīmēm.

Atpakaļ uz rakstu

383 komentāri

 • Zemnieks

  Zemnieks

  Degpunktā stāsta ugunsdzēsēji meklējuši psilogu palīdzību. Iespējams tas ir dairis andersons, jo tiesā tas palīdzēs
 • ...

  ...

  Tas viss izakatas pec drausmiga murga,kas isti tai nakti notika viesu nama,kamdel vispar sakas strids,kautins,vai neviens nevareja to partraukt,un vel kas skiet divaini,kas atradas atkritumos tads,ja reiz visi atkritumi satiriti un panemti lidzi,kas tad tur tads bijis,skiet ka tads nakts notikumi tur sak lidzinaties sausmu filmai vai mezonu ballitei,lidz kam cilveki nodzivojusies ka ta uzvedas,neko vairs nemak mieriga cela atrisinat!???
 • Jums nepatiks

  Jums nepatiks

  Komentētājus, kas bravūrīgi aicina izrēķināties ar personu, piesaucot arī viņa ğimeni, aicinu iepazīties ar jēdziena "nevainīguma prezumpcija" nozīmi un KL 150. un 157. pantâ noteikto. Labs, jauns cilvēks ir aizgājis. Tas sāp un ir netaisnīgi, taču tas, kas tiek malts publiski, pārkāpj jebkuras robežas. Nevienam no jums, nezinot faktus, nav tiesību vainot visus un jebkuru. Pēc visa lasītā izskatās, ka tieši jums "draigi" patiesība nav svarīga. Svarīgi ir atrast vainīgo. Jebkurš fakts, kas ir pretrunā šim mērķim tiek saukts par nepatiesību.
  • Tā gan!

   Tā gan!

   Slepkavību izdarīja cilvēki / ks, kas bija pasākuma, cilvēks ir nosists, par kādu nevainību te var būt runa? Niks nebija neadekvāts jaunietis, kurš pardzeras un iet uz kaimiņu māju pagulēt pie koka.
   Cilvēks nosists, sanāca kā ne plānots, gribējām tik pamācīt, bet nosita, nu nesaprot, ka savas netīras rokas nevainība mazgāt, nevainīgie atradusies, cilvēki nav muļķi!
   • Jums nepatiks
    0 -11 -11

    Jums nepatiks

    No publiski pieejamās informācijas nav vēl skaidrs vai tikusi izdarīta slepkavība. Izmeklēšana vēl pašā sākumā, bet šeit visiem spriedums jau gatavs, vainīgais zināms, gatavi tiesāt! Atliek vien pabrīnīties kas par biezpienu smadzeņu vietā te lielai daļai ir. Likums ir viens - visiem. Arī jums tas ir jāievēro.
  • Skats no malas

   Skats no malas

   Uzjautrinoši, kurš no pasākuma dalībniekiem tagad grib kārt birku kaklā-nevainīguma prezumpcija!
   Vainīgs un kautiņa iniciators ir tas, kurš vismazāk "izskatās" vainīgs, pasākuma organizators!
   • Jums nepatiks

    Jums nepatiks

    Ha! Ja neglauda pa spalvai un nebļauj līdzi, tad vainīga, nav skafrs pie kā, bet noteikti iesaistīta. Šī birka ir LR Satversmē iekārta. Attiecas uz jebkuru. Bet kur nu jūsu augstajiem prātiem tādos sīkumos iedziļināties.
  • > jums nepatiks

   > jums nepatiks

   Jūsu kopējā pasākumā ir nosists cilvēks, palīdzība nav sniegta, gribēdams tu nevari izvairīties no atbildības, tas bija tavs organizēts pasākums un atbildība ir tev jāuzņemas, ne skaļi ja murgo par nevainīguma prezumpciju. Tad jau nav ko brīnīties, ka viss ir bijis ieplānots līdz sīkumam, kas, ko un kā darīs, kad slēgs durvis, kad meklēt ies.
  • Tā gan -

   Tā gan -

   Nepatiks gan!
   Ja, kādam ir nepatiesi nāvējoši pāri nodarīts, tad tas ir Niks!
   Vienīgi Nikam pienākas nevainīguma prezumpcija!
   Gribot negribot visi pārējie pasākuma dalībnieki ir iesaistīti, kāds ko redzēja, kāds dzirdēja, kāds slēdza un kāds nāvējoši šitā! Kurš organizēja šo pasākumu?
   • Jums nepatiks

    Jums nepatiks

    Man nav nekāda sakara ar pasākumu, vai kādu no konfliktā iesaistītajām pusēm. Par nevainīguma prezumpciju - varbūt pirms komentēšanas noskaidro, ko šis jēdziens nozīmē.
 • Atslēga

  Atslēga

  Ja durvis bija aizslēgtas, tad kam vēl ir atslēga bez personāla, pasākuma organizētajām-jubilāram, tad jāprasa, vai tas tika apzināti organizēts, lai N piekaut?
  Greizsirdības vārda?
  Jubilārs pats gan nesita, bet mamekleja zināmu killeru.
  Vai kāds ir aizdomājies, cik patiesībā šis killers ir sabiedrībai bīstams. Un ļoti ceru, ka arī jubilārs saņems pēc nopelniem, tā vietā, lai sniegtu palīdzību ciemiņam, netiek sniegta ārstu palīdzība, bet noorganizēts killers!
  Pretīga sabiedrība!
 • .
  +22 +22 0

  .

  Tie , kas jūs bijāt ballītē- iznākiet gaismā , salīmējiet bildi kopā , kurš ko dzēra , kurš ko šñauca utt. Jūs taču lielākā daļa tur esot glābēji! Aizvelciet savas pakaļas uz tām Vālodzēm , pieaiciniet psihologu , operatoru , iedomājietes , ja jùsu bērns tiktu atrasts miris neskaidros apstākļos !
  Nez ko jūs darītu ? Visi , kuri tur tonakt bija ir līdzvainīgi. Bet vai viņiem ir sirdsapziņa , par to es šaubos.
 • Jā
  +12 +12 0

  Ugunsdzēsējia rokas ir asinīm, bet jubilāra rokas smirdes mūža garumā, jubilārs bija tas, kas izprovocēja naidu, noorganizēja slēpti siteju, pats tai laikā ir sauca policiju, ir tēloja labino, žēl jaunieša, kurš zaudēja dzīvību. Līdzjūtība piederīgajiem!
 • Aizdomīgā
  +16 +16 0

  Aizdomīgā

  Oi, oi, oij ..., bija rūgta pieredze ar šo Dairi Andersonu ! Nu jau daudzus gadus atpakaļ manā acu priekšā, klubiņā viņš brutāli , zvēriski piekāva manu paziņu ... no mugurpuses piegāja, nogāza zemē un ar kājām spēra pa seju ..., beigās vēl uzleca uz sejas ar abām kājām !! Tas cilvēks ilgi pēc tam ārstējās , biju arī policijā , kā lieciniece .Tam puisim acīmredzami ar galvu kaut kas nav kārtībā ..., jau daudzus gadus atpakaļ viņš bija jāizolē no sabiedrības !!!!! Man trūkst vārdu ..., nesaprotu , ko viņs var iemācīt saviem bērniņiem ..., šausmas !
 • Ruta

  Ruta

  Latvijas policijai acis atvert un beigt piesekt slepkavas. Vispar tadas cukas pa policistiem nosaukt nevar. Nezin cik viniem kukuli iedeva, lai aizstvetu smirdigu slepkavu. Kauns valstij par to ka tadus sudus nodafbina un baro. Kauns kauns
 • .....

  .....

  Kā jūs to nesaprotat ..TĀ IR VISS TĪRĀKĀ SLEKAVĪBA..ja vajājā Niku!!!!!kamerās tak redz ...
  • ???

   ???

   Un tu gribi teikt ka Dairis bija viens kad nogalinaja Niku? Kautgan runa, ka vins izejot ap tiem plkst trijiem, pectam jau atgriezies atpakalj uz viesu maju!
   • .....

    .....

    Šī ziņa jau diezvai jau ir derīga....
  • ... jautajums
 • Ta nu tas notiek

  Ta nu tas notiek

  Alkohols, nonākot organismā, veicina ādas poru atvēršanos (asinsvadu paplašināšanos) un organisms tieši zaudē siltumu, kurš uzkrājas zem apģērba, izraisot cilvēkā siltuma sajūtu. Alkohola ietekmē ātrāk iestājas iekšējo orgānu apsaldēšana. Iedzēris cilvēks nosalst daudz ātrāk nekā alkoholu nelietojušais, lai gan viņš jūtas siltumā. Kad atrod no sala mirušus cilvēkus, tad lielākai daļai no viņiem sekcijas laikā organismā konstatē alkoholu.
  • notiek gan

   notiek gan

   un ko ar sito gribeeja pateikt? protams, ka pasaakumos dzer. vai taapec ir jaasit nost?
  • Pff

   Pff

   Nu tad gudrais komentētāj, pastāsti, kā ar acīm vaļā var nosalt?
   • To pff

    To pff

    Internetā atrast var visādu info. Viens skaidrojums kāpēc pirms nāves var atvērties acis: If there’s a change in heart rhythm shortly before dying you might get a surge in adrenaline in the bloodstream. That can cause changes in eyes.
   • Mjm

    Mjm

    Un ko teiksi par pozu? Tev jebkurš cilvēks. Ārsts, jebkas pateiks, ka pat pārdzèries cilvēks sarausies “embrija pozā”, pirms nosals. A te mierīgi atpūtàs un nosala, ja? Un tavs english atradums ir huiņa un changes in eyes means that they can look differently.
   • To Mjm

    To Mjm

    Neesi Titāniku saskatījies? Cilvēkam pēc nāves acis atveras. Alkohols, narkotikas vai citi līdzekli izmaina sajūtas un var nesarauties embrija pozā.
  • ....

   ....

   Un no kā radušies šie ķermeņa sasitumi un lauzts deguns? No nosalšanas, no alkahola? Cilvēks apsēdās pie koka ar atvērtàm acīm, lai nosaltu? Nu ko Tu te runā!
   • Tira fiziologija

    Tira fiziologija

    Vardarbīgas nāves laikā mirušā acis visbiežāk paliek atvērtas, pat ja kāds cilvēks tās pirms nāves aizvēra.
    Vardarbīgā nāvē mirušā acis bieži paliek atvērtas. Muskuļu, cīpslu, nervu plīsuma gadījumā rodas refleksu krampji, kas noved pie tā, ka cilvēks pēcnāves var “sasalst” ar atvērtām acīm, ar smīnu vai ar smaidu. Un tas var nebūt saistīts ar emocijām, kuras cilvēks pieredzējis pirms nāves. Tīra fizioloģija
   • To Tīra fizioloģija

    To Tīra fizioloģija

    Nu ne tikai vardarbīgā nāvē acis pēc nāves atveras, hello - tā ir visiem. Arî mute var palikt vaļā. Morgā aizver acis un nostiprina žokli, lai iestājoties stingumam, nepaliktu vaļā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!