“Atrastas divas atvadu vēstules mammai.” Ģimene un draugi lūdz palīdzību pazudušā Romāna meklēšanā

1 komentārs
“Atrastas divas atvadu vēstules mammai.” Ģimene un draugi lūdz palīdzību pazudušā Romāna meklēšanā
DEGPUNKTĀ

Kopš 14. novembra bezvēsts prombūtnē atrodas 36 gadus vecais Romāns Kutlovskis.

Vīrietis cietis no smagas depresijas un kādu dienu izlēma atstāt atvadu vēstuli savai mātei, lai pēc tam pazustu bez vēsts. Viņa draugi jau vairākas dienas izmisīgi cenšas uziet pēdas Romānam cerībā, ka viņš tomēr nebūs atņēmis sev dzīvību.

Pazudušā meklēšanā iesaistījušies seši viņa tuvāki draugi, cerībā, ka kopā ar iedzīvotāju palīdzību noslēpumu par vīrieša atrašanās vietu tomēr izdosies atšķetināt. 36 gadus vecais rīdzinieks no savas dzīvesvietas Ģertrūdes ielā izgāja vēlā ceturtdienas vakarā, un kopš tā laika neviens viņu nav redzējis.

“Redzēts pēdējo reizi Ģertrūdes ielā, izejot no savām mājām. Viņš bija ģērbies brūnos zābakos ar baltu zoli un melnā ziemas jakā ar kapuci. Mugurā bija rūtains krekls – balts ar melnu. Kalsnas miesas būves, tumšiem matiem, tumšu bārdu. Ir pagājis diezgan daudz laika, un mums nav ne mazākās nojausmas, kur viņš varētu būt,” stāsta pazudušā vīrieša draugs Ilmārs.

Tuvinieki un draugi ir pamatīgi noraizējušies. Pirms Romāns izgāja no mājas, viņš dzīvoklī atstāja pierādījumus, kas liecina par nolūkiem veikt pašnāvību. Ģimenes locekļi cer, ka nav piepildījušās viņu ļaunākās priekšnojautas.

“Bija depresija, viņš ārstējās, un tas, tā kā mums liek bažīties, ka viņš varētu doties jebkur. Kā arī tika atrastas divas atvadu vēstules, kas adresētas mammai, bet minēt neko mēs nevaram, kamēr nezinām, kur viņš ir,” bilst Ilmārs.

Ilmārs stāsta, ka likumsargiem pagaidām nav izdevies uziet pazudušā drauga pēdas. Iemesls, kāpēc izmeklēšana kavējas, draugiem nav skaidrs.

“Policijā ir iesniegums par pazušanu gan no ģimenes, gan no draugiem, bet tādu ļoti aktīvu rīcību neesam sajutuši, tāpēc iesaistāmies meklēšanās un mēģinām pievērst pārējo cilvēku uzmanību, kas varētu palīdzēt atrast Romānu. Tālāk ar policiju varētu pārbaudīt pilsētas kameras, izsekot, kur viņš ir devies. Domāju, ka tas tepat Rīgā ir iespējams,” bilst Ilmārs.

Visi, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai kaut ko zina par viņa iespējamo atrašanās vietu, tiek aicināti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai arī organizācijai “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru