Atrasta policijas meklētā četrus gadus vecā meitene

Valsts policija šorīt plkst.7.30 atradusi četrus gadus veco meiteni, kuras atrašanās vieta kopš vakardienas nebija zināma.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Evelīna

    Evelīna

    Pēdējā laikā bieži vecāki ieliek sludinājumu par pazudušajiem bērniem. Tik pacelta policija kājās, visi soctikli pilni, un visbeidzot atrod pie kadas draudzenes. Citreiz tas viss pilnīgi tracina. Vai tad tai mammai vispirms nevajadzētu apzvanīt savus tuvākos cilvēkus un pēc tam grieztos policijā? Kadreiz policija kustējas tikai tad, kad cilveka nav mājās 3 dienas. Tagad bērns aizskrien uz kaimiņu pagalmu spēlēties, bet jau sacelta visa policija kājās. Un vēl tie 13-15 gadīgie jaunieši arī. Nu tak skaidrs, ka sastrīdējās ar vecākiem un tusējās ar draugiem, bet vecāki internetā saceļ tādu traci....No sākuma pameklejiet pie draugiem paziņām, tad zvaniet policijai.
  • Juris

    Juris

    Dēļ kā te būtu jāuztraucās, ja paņēma tēvs un tas ir jau zināms. Kāda nozīme kur viņš dzīvo ģimenē vai nē. Ļoti gādīgs tēvs, kuram drošvien nedod savu bērnu un viņam jāņem tā pat jo tas ir viņa bērns. Visi zin ka paņēma tēvs, bet ceļ traci itkā kāds maniaks būtu nolaupijis😀😀😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!