Atradies Liepājas pusē pazudušais Niks Salenieks – viņš vēlējies padzīvot mežā

20 komentāri
Atradies Liepājas pusē pazudušais Niks Salenieks – viņš vēlējies padzīvot mežā
BEZVESTS.LV

Atradies decembra beigās Liepājas pusē meklēšanā izsludinātais Niks Salenieks, informē organizācija “Bezvests.lv”.

27 gadus vecais vīrietis, kurš pazuda 2018. 20. decembrī Liepājā, svētdien atradies sveiks un vesels. Par šo faktu “Bezvests.lv” paziņojusi viņa māsa.

Zināms, ka no pagājušā gada 20. decembra puisis dzīvoja mežā, starp Liepāju un Grobiņu, pārbaudot savas spējas izdzīvot meža masīvā.

“Bezvests.lv” vērš uzmanību, ka dodoties prom no dzīvesvietas, vīrietis ir norādījis, ka vēloties padzīvot mežā, tomēr tuvinieki uztraucās un nespēja viņu atrast saviem spēkiem, tāpēc tika izsludināta meklēšana.

TOP komentāri

 • Svetlana Salna
  +26 +23 -3

  Svetlana Salna

  Labi, ka ir atradies, bet ņemot vērā, kādi Latvijā ir cilvēki, kā izturas viens pret otru, tad arī es labāk gribētu padzīvot mežā. ?
 • Atceros
  +17 +16 -1

  Atceros

  Cilvēks ir informējis tuviniekus, ka grib padzīvot mežā! Varbūt viņam vajag šo vientulību un cīņu par izdzīvošanu. Varbūt tuvinieki nepārtraukti vēlējās kontrolēt viņa dzīvi... Katrs atrod savu izeju.
  Tas nenozīmē, ka viņam ar galvu kaut kas nav kārtībā - vienkārši mēs pārējie - it kā normālie - nespējam pieņemt citādākos.
 • Ami
  +14 +13 -1

  Ami

  Izlasīt vajag visu pirms gudri komentē! Viņš ir informējis ģimeni, bet viņi vēlējās viņu vienalga atrast! Riebjas, ka izlasa tikai virsrakstu un pārējo nē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl