“Atradām kaķu māti, kas jau bija sadalīšanās stadijā”; vīrietis Vecmīlgrāvī uzsācis masveida kaķu iznīcināšanu

Ikvienas pilsētas mikrorajonā var sastapt tādu cilvēku, kas, klaiņojošu kaķu iežēlināts, tos izlemj pieradināt, proti, ik dienu izlikt barību izsalkušajiem dzīvniekiem. Paēdušie zvēri vairojas un kļūst par slogu tiem iedzīvotājiem, kas kaķu barā dzīvot negrib. Kāds vīrietis Rīgā par to kļuvis tik nikns, ka ķēries pie patiesi nežēlīgām metodēm kā ķepaiņus iznīdēt vienu pēc otra.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • Fuckthepolice

  Fuckthepolice

  Mentiem būs pohuy. Viņiem viss ir pohuy. Latvijas menti ir nekam nederīgi instrumenti.
 • Jaunciems

  Jaunciems

  Jaunciemā ar viens nelietis indē kaķus, pat ne klaiņojošus, bet māju kaķus ar siksninām ap kaklu. Un kā tu kaķim iestastisi, ka uz tā nelieša māju nedrīkst iet. Kaut arī kastrēti un sterilizēti, kaķi tāpat tak iet mēdīt. Un šeit tas nenotiek nejauši, tjip, kāds indetu žurkas un kaķis it kā nejauši apēd, nē, nelietis uztaisa kaut kādu maisījumu no acitona, benzīna, eļļas, kas nokļūstot kaķa kuņģī, momentāni saēd nabaga dzīvnieka iekšas.
 • Agita

  Agita

  Izmētātas tabletes ? Žurku inde ? Vai tas neapdraud ik vienu ? Arī bērnus ? Tà vienkàrši métàjas tabletes, kas varétu bút žurku inde ... !!! ???
 • Ingrida

  Ingrida

  Kaki gandriz visi ir kostreti,kakenes izoperetas,taka vairak nevairosies kadi tik reti gadijumi.Bet tie,kuri palikushi par tiem ir jarupejas,vini jau nav vainigi ka piedzimushi par kakiem,un ar ko tas cilveks ir labaks? Sho kaku indetaju pashu vajag noindet vai saindet,lai zin !
 • Oskar Grieze

  Oskar Grieze

  to viriti vajadzetu apcietinat un ielikt stingra režima cietuma uz 3 nedeļam lai padoma kapec viņš iznicinaja to kaķi👨‍✈️
 • Iveta Adamone

  Iveta Adamone

  Dariet kautko lietas labā! Tam nelietim kas aiztiek dzivniekus varbūt vajag indi iedot'varbut viņš ir slims psihiski slims! Jūs skatāties! Tādiem cilvēkiem ir vieta cietumā vai arī policijai zinojat! Vai izrekinieties paši 'sakeriet un to indi paņemiet lai pats Apēd!
 • Iveta Adamone

  Iveta Adamone

  Jāatrod vainīgais vai vainīgie un ir jāsoda! To nelieti kas moka un inde dzīvniekus vajag pārmācīt! Dariet kautko lai zina savu vietu! Sakeriet un tam nelietim rokas nocērt iet 'vai sabaziet indi viņam kaut kur lai pats mokās! Vai gan jau Dieviņš viņu noliks pie vietas!
 • ginca
 • Rudy 👹}
 • Jurec Jurec Inžektors

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!