Atpūta pie ūdens beidzas ar traģēdiju: otrdien no Latvijas ūdenstilpēm izcelti divi noslīkušie

0 Komentāru
Atpūta pie ūdens beidzas ar traģēdiju: otrdien no Latvijas ūdenstilpēm izcelti divi noslīkušie
ANDREJS TERENTJEVS, F64

Otrdien glābēji no Latvijas ūdenstilpēm izcēluši divus noslīkušus cilvēkus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Otrdien noslīkušie izcelti no dīķa Bauskas novada Iecavas pagastā un no ezera Talsu novada Balgales pagastā. Bojāgājušie tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Valsts policijas darbiniekiem.

Lasi vēl – Peldēšana vasarā ir viens no biežākajiem nāves cēloņiem. Kādi ir elementārākie drošības līdzekļi?

Savukārt ap plkst. 15.00 dienestā tika saņemta informācija, ka Lielvārdē, Daugavā, apgāzusies laiva ar pieciem cilvēkiem. Šoreiz glābšanas darbi nebija jāveic, jo notikuma aculiecinieki ar laivām bija nogādājuši cilvēkus krastā, kur tie tika nodoti pašvaldības policijas darbiniekiem.

VUGD aicina iedzīvotājus ievērot piesardzību atpūtā pie un uz ūdens, neapvienot atpūtu pie ūdens ar alkohola lietošanu un, pārvietojoties ar ūdens transporta līdzekļiem, drošībai uzvilkt glābšanas vestes.

Savukārt rīta pusē VUGD saņēma izsaukumu uz Balvu novada Balvu pagastu, kur cilvēks bija apmaldījies mežā. Glābjamais sazinājās ar Valsts policijas darbiniekiem un informēja, ka dzird autotransporta sirēnas un pats iznāca no meža.

0 Komentāru