Atpūta draugu lokā beidzas ar traģēdiju! Tukuma pusē noslīcis jauns puisis

3 komentāri
Atpūta draugu lokā beidzas ar traģēdiju! Tukuma pusē noslīcis jauns puisis
EKRĀNUZŅĒMUMS

Kopš 9. jūnija pie pašas Tukuma robežas meža ielokā ieskautajā Melnezerā notiek bezvēsts pazudušā 21 gadu vecā Rolanda meklēšanas operācija. Jaunietis, visticamāk, noslīcis ūdenskrātuvē. Pēdējo reizi viņš redzēts 8. jūnijā, vēlu vakarā pie Melnezera ballējoties kopā ar draugiem.

“Te bija cilvēki atpūtušies, un viņi arī redzēja no malas, kā sāka slīkt,” stāsta Melnezera glābšanas stacijas dežurants.

Pie ezera krasta ir ierīkota glābšanas stacija, kur no paša rīta līdz desmitiem vakarā dežurē glābēji. Traģisks incidents noticis tad, kad dežurantam jau bija beidzies darba laiks. Palīdzēt bēdā nonākušajām nav spējuši arī viņa draugi. Vietējie iedzīvotāji spekulē, ka puisis rīkojies pārgalvīgi un vēlējies pazīmēties draugu priekšā, un aizpeldēt vistālāk.

Acīmredzot liktenīgajā vakarā jaunais vīrietis vienkārši pārvērtējis savus spēkus. Vairāku dienu ilgie meklēšanas pasākumi gan vēl nav devuši tam simtprocentīgu apstiprinājumu.

Notikuma vietā ieradušies arī “Bezvests.lv” brīvprātīgie 20 cilvēku sastāvā, kuri līdzi paņēmuši arī zemūdens meklēšanas aparatūru.

“Pārbaudām ūdenstilpni, pagaidām pavedienu nav, bet mēs meklējam. Dzelme pilna ar atkritumiem, tāpēc ir ļoti grūti saskatīt, vai tur ir cilvēks, vai nav. Aizdomīgus punktus mēs pārbaudām, sūtām ūdenslīdējus. Ļoti slikta redzamība, ļoti slikta. Redzamība ir tikai 50 līdz 70 centimetri. Tiklīdz kāds ar roku pieskaras dzelmei, viss paliek duļķains,” skaidro “Bezvests.lv” vadītājs Aleksandrs Faminskis.

Ezerā brīvprātīgie darbojušies līdz pat plkst. 3.00, bet Rolanda mirstīgās atliekas atrast tā arī nav izdevies. Iespējams, jau trešdien par notikušo būs lielāka skaidrība, jo meklēšana turpināsies, turklāt policija sākusi aktīvi skaidrot visus apstākļus.