“Atnesa tām dāmām kafiju…” Ziņo par mazu meiteni, kura uzturas bezpajumtnieku bariņā

Ceturtdien, 10. oktobrī,  galvaspilsētas likumsargu un Stacijas laukumā dirnošo bezpajumtnieku sarunu pārtraukusi kāda garāmgājēja. Sieviete norādījusi uz kādu krietni nopietnāku problēmu nekā iedzert mīlošo izgaiņāšana.

Atpakaļ uz rakstu

45 komentāri

 • Betija Beatrise Griķe

  Betija Beatrise Griķe

  tā gadījumā nebija Luiza Valeria Seleznyova ?
 • Gunta Zarina
 • Mārcis Kairis

  Mārcis Kairis

  RPP 'izcili nostrādāts' 🤣 🤣
  Bērns viens pats pie bezpajumtniekiem ap 17:00 staigā, bet šie aizvedot bērnu mājās pat protokolu mātei nesastāda!? 🤔
  Pat neierosina lietu !? 🤔
  ...
  Skaidri un gaiši ir redzams, ka tas bērns cieš no emocionālas vardarbības ģimenē un tāpēc izvēlējās nevis braukt/doties mājās, bet uz staciju ....
  Pagaidiet drīz Jūs atkal brauksiet viņu no turienes savākt!
  • Judite Grina

   Judite Grina

   Mārcis Kairis Jums varu piekrist! Noskatījos sižetu un esmu šokā par mammas reakciju... Var redzēt, ka bērnam tur klājas smagi...
   Es laikam nogāztos to policiju ieraudzījusi, bet šī pat neprasa, kas un kā. Lieta jānodod socdienestam, lai noskaidro vai ir vai nav droša vide bērnam mājās!
  • Katrīna Tukiša

   Katrīna Tukiša

   Mārcis Kairis labāk jau , lai nav protokols. Tā jau bērnam neklājas viegli gan jau. Par protokolu dabūtu iekšās vēl klāt, šī māte noteikti sevi par vainīgu neuzskatītu.
  • Aiga Eriksone

   Aiga Eriksone

   Man arī radās priekšstats,ka bērns ne visai steidzas mājup...viņai saprotamu iemeslu dēļ
 • Judite Grina

  Judite Grina

  Neredzēju sižetu, bet izklausās ļoti dīvaini... Tomēr, atceroties savu meitu tajā vecumā, pilnīgi pieļauju, ka mazā meitene bija apjukusi no tāda svešinieku 'uzaicinājuma' atnest kafiju un pati nesaprata kā rīkoties, bija bail atteikt tiem cilvēkiem. Kad mēs ar meitu pārrunājām tādas lietas līdzīgā vecumā, viņa tieši teica, ka būtu kauns saukt palīgā, ja kāds uzmāktos, tādēļ laikam paklausītu...
  Biju šokā par tādu bērna domāšanu un daudz runājām par visādiem cilvēkiem un situācijām, kā būtu jāreaģē. Vecākiem ar bērniem jārunā un jāpastāsta kā būtu jārīkojas dažādās situācijās!
  Liels paldies sievietei, kura nebija vienaldzīga!
  Kas tie par stulbiem spriedelējumiem komentāros par bērna dzīves vidi un vecumu? Vai bērns izvēlas vidi kādā jādzīvo un vai tam kāds sakars ar doto situāciju. Skolas vecuma bērns bija publiskā vietā dienas laikā, kas tur slikts!? Bet kur skatās valsts policija un sabiedrība, ja bērns var nokļūt tādu personu sabiedrībā dienas laikā publiskā vietā un tur pavadīt ilgu laiku?
  P.S. noskatījos sižetu un vienīgais šoks man ir par mūsu policijas darbu! Socdienests jāiesaista, lai izvērtē vai bērnam mājās ir viss labi! Tā vietā policists mātei stāsta, ka nekas jau nav noticis... Esmu šokā!
  • Aleksandra Vlasova

   Aleksandra Vlasova

   Judite Grina spriezot pec komentara jusu berni gan jau katru vakaru ar bomziem pavada vakarus. 😊 nezinaju ka jums tas ir normali.
  • Judite Grina

   Judite Grina

   Aleksandra Vlasova, es absolūti nesaprotu Jūsu komentāru. Lūdzu paskaidrojiet!
   Jūs pati vispār saprotat, ko rakstat?
  • Solvita Bekmane

   Solvita Bekmane

   Aleksandra Vlasova komentārs pilnīgi ne pa tēmu...
 • Aleksandra Vlasova

  Aleksandra Vlasova

  Situacija bija tada ka tie bezpajumtnieki pasauca meiteni pie sevis ! Un pajautaja lai noperk viniem kafiju. Un saaka vinu apjautat. Tad es vinu pasaucu pie sevis ! Jo man bija divaini ka 7 gadus veca meitene stav ar nezpajumtniekiem kuri dzer odekolonu un snabi. Tas bija no pl. 17.00 vaka un lidz 19.00
  Nevajag rakstit mulkibas ka tas ir normali un nekas traks nenotika.
  Gribetu redzet cik Jus butu priecigi atrodot savu bernu ar bomziem vai ari neatrast vispar, pec tadam pastaigam 👍
  • Dace Strazdiņa

   Dace Strazdiņa

   Aleksandra Vlasova Pilnībā piekrītu jums! 😉 viss noteikti, tas nav normāli 7.gadus vec bērns, kopā ar bezpajumtniekiem.. 👌 Un respekts jums, par to kad reaģējat un nepagājat garām.!
  • Aleksandra Vlasova
  • Svetlana Norba

   Svetlana Norba

   Aleksandra,рада что есть такие люди как вы 👍Спасибо
 • Ineta Bučmeja

  Ineta Bučmeja

  Nesaprotu, ko var dramatizēt.
  Liels prieks, ka daudzi vecāki ir spējīgi līdz pat pacmīt gadiem izvadāt bērnus uz skolu, bet reāli daudzas ģimenes nav spējīgas to izdarīt, jo ir jāstrādā. Protams, tūlīt sekos teksti, ka tad nav jādzemdē, bet esam reāli, daudzi darbu uzsāk 7/8 no rīta, bet skolā stundas sākas 8.30 un ne visiem skola atrodas blakus darbam.
  Un esam reāli, bērniem ir arī pulciņi, kas beidzas 21 vakarā.
  Pēc daudzu cilvēku domām, tad bērni ir jātur pie pavadas vai krātiņā.
  • Aija Puzarele

   Aija Puzarele

   Reizēm man ir tāda sajūta, ka viens otrs domā, ka bērnam jāvazājas mammas brunčos līdz astoņpadsmit. Un tad brīnās,ka četrdesmitgadīgi onkuļi nav iemācījušies patstāvību.
  • Aleksandra Vlasova

   Aleksandra Vlasova

   Ineta Bučmeja neiet runa par rītu. Tas notika ap pl 17.00
  • Karina Garaba

   Karina Garaba

   Bet šajā gadījumā māte nebij darbā vai kur citur aizņemta kad nevarēja atnākt bērnam pakaļ pēc skolas! Šeit skaidri var redzēt mamaša staigā halatiņa un neliekas ne zinis kad būtu kādreiz arī jāaiziet pakaļ bērnam uz skolu, un niet runā par 13 gadīgo meiteni!
 • Iveta Jucevica

  Iveta Jucevica

  Noskatoties šo sižetu TV mani izbrīnīja LV likumdošana. Bērns līdz 12 gadu vecumam mājās atrasties nedrīkst, bet pa ielām staigāt drīkst?!
  • Iveta Vietniece

   Iveta Vietniece

   kas tas par likumu un likuma punktu? - Bērns līdz 12 gadu vecumam nedrīkst atrasties mājās.
  • Liene Pukite

   Liene Pukite

   Iveta Vietniece jā. Bērns viens pats pēc likuma noteikta punkta nedrikst palikt viens pats bez uzraudzības.(pieaugušā) no 13g.v var.
  • Sintija Rožkalne

   Sintija Rožkalne

   Iveta Jucevica No kurienes tu rāvi, ka līdz 12 gadu vecumam nedrīkst atrasties mājās?!!!
  • Sinda Veidemane

   Sinda Veidemane

   Nevajag, lūdzu, fanrtazēt. Latvijā bērns dienas laikā bez uzraudzības drīkst atrasties, sākot no 7 gadu vecuma.

   "Vecākiem vai personai, kuras aprūpē bērns nodots, ir pienākums neatstāt bērnu līdz septiņu gadu vecumam bez pieaugušo vai personu, ne jaunāku par 13 gadiem, klātbūtnes."

   https://likumi.lv/doc.php?id=49096
  • X
 • Kristine Abricka

  Kristine Abricka

  Ir viegli komentēt uttt.nezinot kas ka kāpēc un ja nerunāsim pa dzivesvietu katrs ka var atļauties tā dzīvo.dazkart tām ģimenēm kurām viss ir un bērnu sver ar dārgām mantām pieaug par egoistu uttt.tapec nevajag spriest pēc vizuālā..Ko var visulaik diskutēt riebjas pilnīgi visi tādi pareizi ka arprac ..dažkārt paklusejiet un paturiet pie sevis viedokli.No tā kā jūs variet snieksiet savus kometntarus no tā nekas nemainīsies🤫🤫🤔🤔🤔
  • Saiva Zaika

   Saiva Zaika

   Kristine Abricka nu jā,atļauties dzīvot bardakā un netīrībā,to ne visi var atļauties!Nav runa par eiroremontu,kārtību mājās var uzturēt KATRS!
  • Kristine Abricka
  • Santa Andrjuhina

   Santa Andrjuhina

   Es vairāk abrīnoju viņas tekstu: Bet viņa katru dienu nāk ap šito laiku tas ir ap 22.00 vakarā kurš normāls vecāks nesatrauksies kur ir berns ja tēvs aizgāja ar bernu bet atnāca viens???? Viņas ta vienaldzīgā atieksme vienkārši nošokēja..... kad mans berns neatnāca noteiktā laikā es jau paniku cēlu zvanīju visiem kam varēju un gāju uz pieturu gaidīju........
  • Laila Salaka

   Laila Salaka

   Santa Andrjuhina tieši tā. Ja es zinu ka manai meitai stundas beidzas14:35. Tad es zinu ka pēc 15-25 min. Viņai ir jābūt mājās. Ja nēpārnāk es apzvanu omes vai lēcu mašīnā un braucu uz skolu, nevis gaidu vakaru ar domu pārnāks vai ne pārnāks!
  • Oijha Asia

   Oijha Asia

   Saiva Zaika Pilnīgi piekrītu.Nav runa par nabadzību,pat ne par remontu,ber gan par elementāru tīrību un kārtību.
  • Dace Strazdiņa

   Dace Strazdiņa

   Kristine Abricka jūs redzējāt kāds tur bija bardaks.? 🙄 Ir trūcīgas ģimenes, bet zinu trūcīgu ģimenes, bet mājās uztur kārtībā.. nav runa par to, bet gan kādus apstākļus redzami vidio.
   Un runajot par Māti, neizskatījās kad viņai rūpēja tas kad bērns atradās, uz ielas ar bezpajumtniekiem... uzvedība bija vienkārša piiiii... 😶 MUĻĶĪBAS, tas nenozīmē kad bagātas tā egoists. ir zināmo tiešām turīgi un labsirdīgi, dāsni cilvēki. viss ir atkarīgs no audzināšanas, cik daudz rūpes un mīļumu spēj vecāki dodt.... Un šajā situācijā, Mātei bija pilnīgi un galīgi vienalga..
  • Kristine Abricka

   Kristine Abricka

   Dace strazdiņa!!Es neskatijos video.Konkreti es nerakstītu par apstākļu dzīvošanu bet gan par to ka jūs visi protat komentēt uttt.No tā kā mēs te visi komentārus metisim vieglāk nepaliks ne vienām.Un šaubos vai ko mainīs tās sievietes galvā kautko uz labo pusi....Tāds bij' tas mans nodoms par manu pirmo komentu....Bet kāds Reds savādāk un izprot savādāk...🙂
  • Kristine Abricka

   Kristine Abricka

   Neskatijos video tikai tāpēc.Ka nevēlos skatīties tādas lietas jo tas tikai uzkurinātu mani un lieki sevi uzkurināt negribu..Tādu ģimeņu ir pa pilnam un pie origo it sevišķi vazajas visādi mazgadīgi..kāpēc tad mēs visi protam komentet varētu būt šitā varētu būt tā palīdzam tad kautka vienam otram atbalstam vienu otru tad varbūt sniedzam palīdzības roku tādām vairāk ģimenēm.. Ka sāk nejau vārdos spēks bet gan pašos darbos un rīcība..Jauku jums visiem brīvdienās ..Un vēlu jums visiem mazāk runāt un komentēt bet vairāk labu darbu 😉🙂
  • Zane Ansone-Jansone

   Zane Ansone-Jansone

   Kristine Abricka slota ,lupata udens nemaksa miljonus
  • Katrīna Tukiša

   Katrīna Tukiša

   Kristine Abricka tur ir mēslaine nevis nabadzība. Tad jau cūku kūts ir trūcīgajām cūkām. Tur ir konkrēts bardaks un netīrība. Ja, pavēro vecvecākus , vismaz es savus, viņi ir ārkārtīgi pedanti, bet kara laiks noteikti nebija bagātības laiks, kur apgūt šīs prasmes .
  • Aija Rube

   Aija Rube

   Kristine Abricka pilnīgi piekrītu. Komentāri māti labāku nepadarīs. Labāk noņemt bērnu uzreiz, lai atceras kur ir atbildības sajūta un ūdens ar lupatu
 • Рыжая Анна

  Рыжая Анна

  Tas ir jau normāli Latvija,es pati macos un strādāju centra un redzu to regulāri,ka 7-12 gadīgie īpaši staigā bez vecākiem ,bet piedotiet kāds normāls vecāks atļautu bērnam staigāt centra vienām pašām ,jo centrs ir ļoti krimināls rajons,te ir zagļi, alkoholiķi, narkomāni un čigāni uz katras pietures,par čigāniem no Origo vispār nav vārdu jau 10 gadus strādā par zagļiem Origo,bet mūsu policija viņus ne ķer ...
  • Janex Broko

   Janex Broko

   Рыжая Анна netikai pa dienu.. jautajums rodas ko 12gadigi berni dar ara pec pulkstens 23.00... ir tikai dazi skaidrojumi sim lietam, vainu..
   1,matei ir pohuj, jo mazak majas ,mazaks bardaks,
   2.muterite pipele gul, un izslegusies un ir pie kajas kur ir viņas berns, jo audzinot matei meitu,ir vieglaak neka delu,,tadel vairak uz ielam ir siko smurguļu... lai matei nebutu jacinas, to vienkarsi siko palaist valla...ielas lai iet,,tadel man ir prieks ka kads sikais krupis dabu ieksaas,..dzives skols ta ir pati labaka skola, uz ielas tev nepalidzes izlasitas gramatas, un ieskaišu labas atzimes, ko skola es dabujis...
  • Emilija ExSaukuma

   Emilija ExSaukuma

   Рыжая Анна ha ha..arko baros.. ja sedesi majas..ku ku
 • Inese Berga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!