“Atdod manu metadonu” – narkotiku dēļ Iļģuciemā izceļas vardarbīgs ģimenes konflikts

2 komentāri
“Atdod manu metadonu” – narkotiku dēļ Iļģuciemā izceļas vardarbīgs ģimenes konflikts

Kādas Pārdaugavā mītošas ģimenes sadzīve ir tik “krāsaina”, ka vairumam vietējo policistu, tikai izdzirdot vārdu vai dzīvokļa adresi, jau ir skaidrs, kas gaidāms.

Darba dienas pievakarē, īsi pēc plkst. 21.00, galvaspilsētas policisti spēruši soli kādā Motoru ielas daudzdzīvokļu namā. Vīri jau nojauta, kurp dodas, jo šādi un līdzīgi izsaukumi uz vienu no augšstāva dzīvokļiem saņemti ne pirmo reizi.

Policistiem tika ziņots, ka šajā Iļģuciema namā kādā dzīvoklī notiek konflikts, kurā iesaistīta sieviete, kura, iespējams, ir stāvoklī. Ierodoties notikuma vietā, varēja redzēt, ka ir noticis konflikts, jo izsaucējai bija ar asinīm notraipīta seja un abas personas joprojām konfliktēja arī kārtībsargu klātbūtnē.

Aprunājoties ar abiem dzīvoklī mītošajiem, atklājies, ka viss skandāls sācies it kā dzīvesbiedra bez atļaujas paņemta metadona dēļ. Tad nu, sievietei pieprasot to atdot, drīz vien asa vārdu apmaiņa izvērtusies arī par dūru vicināšanu un nācies saukt policiju.

Drīz vien notikuma vietā ieradušies arī mediķi, kuri secinājuši, ka topošajai māmiņai nepieciešamas papildu pārbaudes, tādēļ viņai būs jādodas līdzi uz slimnīcu.

Pirms hospitalizācijas sievietei vairākkārt tika piedāvāts vērsties policijā ar iesniegumu par iespējamu maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu, kā arī par varmākas nošķiršanu no ģimenes, taču viņa kategoriski no šīs iespējas atteicās. Ņemot vērā, ka konflikta iemesls bija narkotiskās vielas, uz adresi tika izsaukta arī Valsts policija.

2 komentāri