2 komentāri

Atbrauc uz Latviju, lai nokārtotu dokumentus, un pēkšņi pazūd. Ģimene lūdz palīdzību 44 gadus vecā Oļega Zalmaņa meklēšanā.

Pirms nedēļas no savām mājām Bolderājā izgājis un joprojām nav atgriezies Oļegs Zalmanis, kurš jau divus gadus dzīvo Vācijā, bet uz Latviju atbraucis pirms pāris nedēļām, lai nokārtotu pilsonību, kā arī pārējos darbam nepieciešamos dokumentus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Alla Zalmane
pazudušā Oļega sieva

Vakarā kāds viņam piezvanīja, es nezinu, kas tieši zvanīja, pēc balsīm izklausījās, ka kādi pazīstamie, kādi deviņi pusdesmit vakarā bija, viņš teica ”nu, es noiešu lejā un uznākšu augšā”. Nav, nav, es zvanu, neceļ “trubu”. Domāju, varbūt ar kādiem draugiem saticies, tomēr daudzus gadus nebija Latvijā. Nākamajā dienā no rīta zvanu, varbūt kādi divi pīkstieni bija, un atslēdzās telefons. Pēc tās reizes – viss, telefons ir atslēgts. Gāju prasīt visus pazīstamos, brāļus, draugus, visādas izejas meklējām, bet neviens neko nav redzējis. Vispār neko. Absolūti.

Oļegs nebija plānojis Latvijā uzturēties ilgi, tikai tik, cik nepieciešams, lai ātri nokārtotu visu vajadzīgo un varētu doties atpakaļ pelnīt naudu. Vīrietim Latvijā ir divi bērni un ģimene, bet darbs ir Vācijā (celtniecībā), kurā viņu kā labu darbinieku ļoti gaidīja atpakaļ.

Oļega Zalmaņa vizuālās pazīmes – gaiši mati, pelēkas acis, mugurā melns “Nike” treniņtērps, kājās “Puma” apavi un melna ādas jaka. Uz kāda no rokas pirkstiem sudraba gredzens un tetovējums. Pēdējoreiz manīts Bolderājā pirms nedēļas. Jā kāds vīrieti ir manījis, lūdzam zvanīt pa tālruni 26872045 (Alla Zalmane) vai 112.

TOP komentāri

 • Irina Kleina
  +2 +2 0

  Irina Kleina

  Lidzjutiba gimenei, liktenigi bet labi ka atradas, gimenei bus sirds miers, loti skumji.
 • Raitis Kurpnieks
  +1 +1 0

  Raitis Kurpnieks

  Kas pie velna notiek pēdējā laikā? Cilvēki pazūd un tiek atrasti miruši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl