Asiņains konflikts pie Centrāltirgus: upuris saņem vairākus spērienus un tiek nokautēts ar spēcīgu sitienu

4 komentāri
Asiņains konflikts pie Centrāltirgus: upuris saņem vairākus spērienus un tiek nokautēts ar spēcīgu sitienu
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ar nepatīkamām sekām beidzies kāda pilsētnieka mājupceļš. Vīrietis plānojis ar sabiedrisko transportu doties mājās, kad pieturā pie Centrāltirgus sastapties ar vairākiem bravūrīgiem tipiņiem.

Ap plkst. 20.30 vakarā viena no galvaspilsētas centrā uzstādītajām policijas kamerām pavērsusies kāda gravitācijas nomocīta pieturā pamanīta tēla virzienā.

Kamēr kārtības sargi centušies saprast, vai šajā situācijā uz notikuma vietu nepieciešams nosūtīt kādu operatīvo dienestu brigādi, kadrā parādījušies vairāki jauni vīrieši, kas acīmredzot savā starpā kaut ko nav varējuši sadalīt.

Tikmēr sagurušais tēls uzsvempies uz soliņa un policisti pilnībā pievērsušies ķildai, kas drīz vien pāraugusi reālā vardarbībā. Sekojis spēcīgs spēriens ar kāju, un uz notikuma vietu jau nosūtīti policisti. Taču ar to šis konflikts nav beidzis, jo laikā, kamēr patruļa bijusi ceļā, situācija krietni vien saasinājusies un noslēgusies ar precīzu nokautu.

Dodoties uz notikuma vietu, policija pamanīja aprakstam atbilstošas personas un deva viņiem rīkojumu palikt uz vietas. Sākotnēji viņi noliedza, ka būtu situši citu personu, bet, saņemot materiālu no video centra, visas šaubas izgaisa, un viņi tika identificēti kā tie, kuri uzbrukuši cilvēkam.

Abi kaušļi aizturēti un nodoti Valsts policijas darbinieku rīcībā, savukārt nokautētais vīrietis nogādāts tuvākajā slimnīcā. Turpmākās izmeklēšanas laikā tiks noskaidrots, kurš vainojams notikušajā, vēlreiz nokauta kadri, kā arī kādas sekas tad atstājis šis trāpīgais sitiens.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā