Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

1 komentārs

Asinis no sienām un grīdas ceturtdien bija jātīra kāda nama sētniecei Rīgā, Brasas rajonā. Vēlā trešdienas vakarā ēkā izcēlās kautiņš, kas beidzās pat ar policijas specvienības iejaukšanos.

Piecstāvu ēka Hospitāļu ielā 45a trešdien vēlā vakarā stundā kļuva par kāda skaļa atgadījuma epicentru. Vienā no nama dzīvokļiem pamatīgi sakāvušies divi vīrieši. Pirms tam abi pamatīgi iedzēruši, un, iespējams, tieši tāpēc dūru vicināšana aizgājusi tik tālu, ka notikuma vietā bija jāsauc policisti un pat ātrās palīdzības reanimācijas brigāde. Par ko tieši skandalētājiem radušās domstarpības, īsti nav zināms, bet šodien pie kāpņutelpas redzamās pēdas neliecina par to, ka ķīviņam būtu kāds niecīgs iemesls. Kautiņš bijis tiešām asiņains.

Neoficiāli zināms, ka viens no vīriešiem kautiņā licis lietā arī kādu asu priekšmetu, tādēļ šķetināt konfliktu sabrauca tik daudz policistu. Apkārtējie dzirdējuši plīstošu logu skaņas, kliedzienus nomest zemē nazi, esot izkliegti brīdinājumi pret agresoru lietot elektrošoka pistoli, ja viņš policistiem nepadosies.

“Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Rīgā, Hospitāļu ielā, kopīgas alkohola lietošanas laikā starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts, kuru laikā gūti miesas bojājumi. Uz notikuma vietu izbrauca Valsts policijas amatpersonas, kā arī NMPD darbinieki, kuri abiem cietušajiem sniedza medicīnisko palīdzību,” teikts likumsargu sniegtajā komentārā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirknī par šo gadījumu ir uzsākta resoriskā pārbaude apstākļu noskaidrošanai.

Policisti ziņo, ka neviens no iesaistītajiem vismaz pagaidām ar iesniegumu iecirknī nav vērsies, tādēļ likumsargi uzsākuši vien pārbaudi. Acīmredzot miesas bojājumi tomēr nebija tik būtiski un dzīvību apdraudoši, lai policisti ierosinātu kriminālprocesu.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa