Komentāri
Artūrs 25. septembrī izgāja no mājām un vairs nav atrodams. Policija aicina palīdzēt!
Foto: Valsts policija

Valsts policijā saņemta informācija par Saulkrastos bezvēsts prombūtnē esošu jaunieti. Ikviens, kura rīcībā ir kāda informācija par viņa atrašanās vietu, ir aicināts ziņot likumsargiem.

1993. gadā dzimušais Artūrs Augstmanis 25. septembrī izgāja no savas mājas un līdz pat šim brīdim nav atgriezies. Jaunietis nav devis par sevi nekādu ziņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artūra pazīmes: vidējas miesas būves; augums aptuveni 2 metri; tumši, īsi mati. Apģērbs – vējjaka tumšā krāsā un zilas džinsu bikses. Jaunietim ir garīgās veselības traucējumi.

Aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši Artūru Augstmani vai kuriem ir jebkāda informācija par viņa iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņojot pa tālruni 110 vai 67 950 350.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl