Ar trakajiem tikai pa labam? Garīgi nelīdzsvarots vīrietis Dreiliņos demolē auto un terorizē iedzīvotājus

Tautā ir tāds teiciens – ar trakiem tikai pa labam. Tomēr vairāki Dzilnas ielas iedzīvotāji ir gatavi neievērot šo parunu un, kā minimums, vēlas, lai viņu garīgi nelīdzsvarotais kaimiņš sēdētu aiz restēm, kamēr kāds nav nopietni cietis vai nogalināts. Nākamo sižetu derētu noskatīties arī tiem, kuri regulāri vājprātīgu un agresīvu cilvēku palaiž uz brīvām kājām, neņemot vērā nopietnos pārkāpumus.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Krists Jaunzemnieks

  Krists Jaunzemnieks

  Latvijas likumdošana.
  "Šizanutie" var darīt ko grib, un par to viņiem nekas nebūs, jo viņi taču ir slimiņi. Padzīvo psihenē, sazāļo un laiž ārā 🤬😠
  • Līga Grudinska

   Līga Grudinska

   Krists Jaunzemnieks tas gan no tàdiem cilvèkiem neko nevar piedzīt tà man teica ,tas jau nevienam neintresê ka izsit man maśīnai logu un bèrni jàved uz dàrziñu🙄
  • Krists Jaunzemnieks
  • Matīss Šablovskis

   Matīss Šablovskis

   Piekrïtu jums abiem,un teiksu pat vairãk,pats reãlåkais risinâjums bütu tådiem lodi deniños,un lieta atrisinãta,jo viñs jau pats par sevi sabiedrïbai zudis,un neãrstéjams.
  • Rita Turauska

   Rita Turauska

   daudzi ''psihenē'' ārstējas gadiem,pat 10 un vairāk un kompensāciju piederīgajiem novelk no invaliditētes pensijas,,tā kā kungi,jums nav taisnība...un prātā var sajukt jebkur'
  • Rita Turauska
  • Rita Turauska
  • Krists Jaunzemnieks

   Krists Jaunzemnieks

   Rita Turauska ... Protams, bet ja jacilvēks ir " nojūdzies" viņam ir jāārstējas un jābūt izolētam, nevis jāatrodas sabiedrībā.
   Ticiet man, man ir pieredze ar tādiem, un es zinu kādi viņi mēdz būt... Tā kā nevajag aizstāvēt... Tādi mēdz nogalināt un viņiem par to nekas nav... Jo redziet Latvijas likumdošana ir tāda, kamēr viņš nevienu neapdraud, neviens neko nedarīs, ja kaut kas notiek, tad sāk domāt 😡 Super, ne?
   Piespiedu ārstēšanās ? 🤣🤣🤣
   Nesmīdiniet. Viņus pēc 2-3 mēneši laiž ārā. Ja dzer zāles, viss ok, tiklīdz pārtrauc, atkal viss no sākuma.
   Šizofrēniķim liekas, ka mēs neesam normāli, bet viņš ir...
  • Jolanta Andra Meita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!