Ar trakajiem tikai pa labam? Garīgi nelīdzsvarots vīrietis Dreiliņos demolē auto un terorizē iedzīvotājus

9 komentāri

Tautā ir tāds teiciens – ar trakiem tikai pa labam. Tomēr vairāki Dzilnas ielas iedzīvotāji ir gatavi neievērot šo parunu un, kā minimums, vēlas, lai viņu garīgi nelīdzsvarotais kaimiņš sēdētu aiz restēm, kamēr kāds nav nopietni cietis vai nogalināts. Nākamo sižetu derētu noskatīties arī tiem, kuri regulāri vājprātīgu un agresīvu cilvēku palaiž uz brīvām kājām, neņemot vērā nopietnos pārkāpumus.

Sabojāta mājas fasāde, izsisti logi, mašīnām nolauzti spoguļi un izdauzīti stikli – tāds ir sausais atlikums pēc kāda vīrieša vakara izklaides Rīgā Dreiliņos pie Dzilnas ielas 15. nama. Daži mājas iedzīvotāji un mašīnu īpašnieki par notikušo uzzinājuši tikai nākamajā rītā, bet citi notikumu redzējuši savām acīm.

Jandāliņa vaininieks ir kāds aptuveni 20 gadus vecs vīrietis, kuru vietējie raksturo kā ne īpaši adekvātu. Viņu mājās nesastopam, bet vietējie saka, – nekur viņš nepazudīs. Ar trakajiem pat policija negrib “krāmēties”.

Izrādās, – tikai mājās un vietās, kur ir maza iespēja saņemt pretsparu, puisis ir tik bravūrīgs. Sastopot policistus, huligāns allaž ir rāms un paklausīgs. Arī šajā reizē tā bijis, kad pirmie atbraukuši pašvaldības policisti.

Valsts policijā par svešas mantas tīšu bojāšanu sākts kriminālprocess. Par izsistajiem mājas logiem nebūs jāatbild, jo cietis paša vaininieka miteklis. Fasāde gan ir kopīpašums, un par to lietas ietvaros rēķins noteikti tiks izrakstīts.

TOP komentāri

 • Matīss Šablovskis
  +1 +1 0

  Matīss Šablovskis

  Piekrïtu jums abiem,un teiksu pat vairãk,pats reãlåkais risinâjums bütu tådiem lodi deniños,un lieta atrisinãta,jo viñs jau pats par sevi sabiedrïbai zudis,un neãrstéjams.
 • Krists Jaunzemnieks
 • Līga Grudinska
  +1 +1 0

  Līga Grudinska

  Krists Jaunzemnieks tas gan no tàdiem cilvèkiem neko nevar piedzīt tà man teica ,tas jau nevienam neintresê ka izsit man maśīnai logu un bèrni jàved uz dàrziñu🙄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl