“Ar to daudzumu baseinu varētu piepildīt!” Iedzīvotājus Rīgā pārsteidz kosmisks rēķins par ūdeni

9 komentāri

“Mēs jūtamies apzagti,” tā saka Mirdzas Ķempes ielas iedzīvotāji, sūdzoties par Rīgas namu pārvaldnieka rēķinu.

Rēķinā iekļauta tik liela summa par karsto ūdeni, it kā dzīvokļu īpašnieki būtu pielējuši pilnu Ķīpsalas baseinu.

Mirdzas Ķempes ielā 9. nama dzīvokļu īpašniekiem izveidojies strīds ar mājas pārvaldnieku par, viņuprāt, nepamatotiem rēķiniem, kuros norādīts, ka jāsedz karstā ūdens zudumi.

Ūdens zudums esot radies tad, kad kādas iedzīvotājas dzīvoklī pēkšņi sācis tecēt ūdens. Avārijas brigādes darbinieki, apsekojot bēniņos, apgalvojuši, ka pārplīsusi caurule un tā nav iedzīvotāju vaina.

Divas dienas iedzīvotāji palikuši bez ūdens, bet pēc avārijas novēršanas ūdens atkal pieslēgts. Saņemot rēķinu, iedzīvotāji bijuši pārsteigti par tā nesamērīgo lielumu.  Mājas iedzīvotajiem par ūdens izlietošanu papildus uzrēķināti 20 līdz 30 eiro.

Raidījums “Degpunktā” noskaidrojis, ka Rīgas namu pārvaldnieks sola šo situāciju atrisināt par labu iedzīvotajiem.

TOP komentāri

 • Ērika Krimska
  +11 +11 0

  Ērika Krimska

  Uzradās visādi apsaimniekotāji,tad simtiem to benķīš deldētāji un kāš tos iedzīvotājus no visām pusēm! Žēl man tos Rīdzeniekus...:(
 • Andris Upminis
 • Andris Spilbergs
  +5 +5 0

  Andris Spilbergs

  Redziet nu -ko nozime-sudigi apmelet pasakumu-ko sauc par pasvaldibu velesanam-,,,,,//// un vai tad nusis ir pirmais namsaimnieka izgajiens-. Vara pieder TAUTAI-un ja Tauta sedes un tikai vaimanas- JUSU-Ridzinieku popularais apsaimniekotajs-peldesies naudas jura

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl