Ar pliku dibenu policistu ielenkumā! Kādai sievietei mežonīga ballīte beigusies šādi. Kas notika?

6 komentāri
Ar pliku dibenu policistu ielenkumā! Kādai sievietei mežonīga ballīte beigusies šādi. Kas notika?

Kāda jauna sieviete pēc mežonīgas ballītes attapusies blokmāju pagalmā bez biksēm, turklāt policistu ielenkumā. Kas notika? 

Naktī uz trešdienu vienā no Ziepniekkalna iekšpagalmiem gājis visai karsti. Gandrīz vienlaikus ap pulksten diviem policisti saņēmuši divus izsaukumus.

Vienu izsaukumu – par kompāniju, kas no kāda auto atskaņojusi neciešami skaļu mūziku, un otru – par kādu jaunkundzi, par kuras drošību bija nobažījušies vietējie – jaunā sieviete pusplika vārtījusies pa zemi tumsā bērzu birzītē.

 

Tā kā sieviete bija tādā reibumā, ka nevarēja nostāvēt kājās un knapi atminējās pat savu vārdu, policisti viņu nolemj iesēdināt busiņā.

 

Šajā situācijā, likumsargi labprātāk apreibušo nogādātu mājas nekā vestu uz iecirkni, taču viņiem tā arī neizdodas izdibināt ne sievietes personas kodu, ne adresi, kur viņa mitinās. Rezultāts ir pavisam vienkāršs – īss izbrauciens, sēžot aiz restēm.

 

Tomēr, nonākot siltumā, sieviete nevis atžirgusi, bet, gan šķiet, vēl stiprāk apreibusi. Viņa sarīkojusi īstu jandāliņu, kritusi zemē, lamājusies un visdažādākajos veidos mēģinājusi pretoties policistiem.

 

Rīta pusē dodoties prom no iecirkņa, kundze līdzi saņēmusi arī pārkāpuma protokolu – plikā dibena atrādīšana apkārtējo māju iedzīvotājiem un policistiem sievietei izmaksāja precīzi piecdesmit eiro.

6 komentāri