Ar pilnu sparu atklāta ziemas sānslīžu un “spolēšanas” sezona! Policija uzsākusi pastiprinātas patruļas

4 komentāri

Ādažu amatieru autosports ir bēdīgi slavens visā Pierīgā, jo tieši tur mīt vieni no azartiskākajiem šoferiem, kuriem patīk ar policistiem spēlēt “ķerīšus”. Tā kā ar pilnu sparu ir atklāta ziemas sānslīžu un spolēšanas sezona, likumsargi uzsākuši pastiprinātas patruļas, bet tik un tā izsaukumu un sūdzību par drifteriem netrūkst.

Tas tikai nozīmē to, ka Ādažu pusē ālēšanās pa ielām kļuvusi stipri riskantāka nekā citviet Latvijā, jo ceļu policisti nelabprāt krāmējas ar šādiem dauzoņām tāpēc, ka likums īsti neparedz nekādu sodu.

Agresīva braukšana sākas ar trim pārkāpumiem vienlaikus, tā kā arī to piesiet īsti nevar. Taču Ādažu pašvaldība ir precīzi atrunājusi šā pārkāpuma būtību, atliek tikai tāds nieks kā pierādījumu bāze.

Cilvēcīgi policisti saprot, ka jauni cilvēki šādi bauda ziemas priekus, bet fakts paliek fakts – braukšana sānslīdē var noiet greizi un var ciest gājēji un paši šoferi, un pasažieri. Šādām izpriecām domātas slēgtas teritorijas, kur policistiem nav nekāda iemesla traucēt amatieru sporta attīstībai.

4 komentāri