Ar nazi bruņots vīrietis “Maskačkā” draud nonāvēt apkārtējos; policija pēcāk viņu atrod snaužam dīvānā

Pievienot komentāru
Ar nazi bruņots vīrietis “Maskačkā” draud nonāvēt apkārtējos; policija pēcāk viņu atrod snaužam dīvānā

Rīgas pašvaldības policijas policisti saņēmuši izsaukumu, kas licis asinīm riņķot straujāk, – kādā Maskavas forštates dzīvoklī atrodoties ar nazi bruņots vīrietis, kurš draudot nonāvēt apkārtējos. Lai nonāktu izsaukuma vietā, policistiem bija nepieciešamas vien trīs minūtēs.

Pārkāpjot dzīvokļa slieksni, policisti atskārtuši, ka situācija nebūt nav tik draudīga, kā varēja šķist tikai mirkli iepriekš. Miteklī atradušies vairāki acīmredzami piedzērušies vīrieši, taču neviens no viņiem nav izrādījies ne mazāko agresijas pazīmi. Savukārt turpat dīvānā snaudis arī šā izsaukuma iemesls – vīrietis, kurš iepriekš draudējis apkārtējiem.

Sarunas laikā atklājies, ka policijas izsaucēja ir dzīvokļa saimniece, savukārt pārējie ir viņas vīra pudeles brāļi, kuri šeit regulāri ierodas neaicināti, pat tad, kad vīra nemaz nav mājās.

Drīz vien inspektoriem kļuvis skaidrs, ka šoreiz pie vainas ir šajā vakarā pār mēru izdzertais alkohols, un nevienam tomēr nav īstu pretenziju pret pārējiem, taču situācija nav atrisinājusies vien ar pārrunām. Drīz vien iepriekš agresīvais vīrietis saslēgts rokudzelžos. Pārbaudot vīrieša personību, atklājies, ka Valsts policija viņu ir izsludinājusi meklēšanā.

Lasi vēl