Ar Covid-19 saslimusi sieviete aizbēg no patversmes; policijai pagaidām nav izdevies viņu atrast

21 komentārs
Ar Covid-19 saslimusi sieviete aizbēg no patversmes; policijai pagaidām nav izdevies viņu atrast
EKRĀNUZŅĒNUMS

Bezatbildība, kas var apdraudēt daudzus citus cilvēkus. Kāda sieviete, labi zinot, ka ir Covid-19 pozitīva, ignorēja karantīnu un devās pilsētas ielās un vēl šobrīd nav zināma viņas atrašanās vieta.

Trešdienas vakarā vismaz diviem galvaspilsētas policistiem uz mirkli ietrīsējusies sirds – vīri saņēmuši uzdevumu doties pa pēdām kādai apkārtējiem potenciāli bīstamai sievietei. Policistu rīcībā esošā informācija liecināja, ka kāda romu tautības sieviete ar rudiem matiem, kurai konstatēta saslimšana ar Covid-19, aizbēgusi no patversmes. Iespējams, viņa bija devusies uz Tukumu, kā paskaidroja patversmes darbiniece.

Likumsargi noskaidrojuši pēdējo zināmo sievietes atrašanās vietu un devušies turp, taču no sarkanmates vairs nav bijis ne miņas. Saņemta ziņa, ka sieviete, iespējams, iekāpusi tramvajā un devusies ceļā.

Policisti devušies pakaļ norādītajam tramvajam, un pie Gaismas pils to pat izdevies panākt, taču meklētā sieviete tajā neatradās un arī sabiedriskā transporta līdzekļa vadītājs neatcerējās redzējis aprakstam atbilstošu sievieti, tādēļ nespēja pateikt, vai tāda braukusi ar šo tramvaju un vai kur izkāpusi.

Tuvākās pusstundas laikā vīri “izķemmējuši” tuvāko apkārtni, taču šajā gadījumā ne šai, ne kādai citai ekipāžai aizbēgušo tā arī neizdevās sastapt. Rezultātā sieviete izsludināta meklēšanā visā valstī. Taču, kā ceturtdien “Degpunktā” noskaidroja Valsts policijā, vismaz pagaidām viņu tā arī nav izdevies notvert.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā