Apstājās un lika visu nomazgāt jeb aculiecinieks Bieriņos pamana puišeļus, kuri apzīmē vairākus objektus

1 komentārs
Apstājās un lika visu nomazgāt jeb aculiecinieks Bieriņos pamana puišeļus, kuri apzīmē vairākus objektus
Foto: Rīgas pašvaldības policija

Ceturtdien pirms plkst. 22.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki devās uz Bieriņiem, kur divi pusaudži ar krāsu apķēpājuši laivu, automašīnu un elektrosadales skapi.

Kārtības sargi, ierodoties notikuma vietā, sastapa izsaucēju un divus pusaudžus. Ziņotājs skaidroja, ka, braucot cauri privātmāju rajonam, ievērojis pusaudžus, kuri apzīmē elektrosadales skapi.

Vīrietis savu spēkratu apturējis, pusaudžus aizturējis un licis elektrosadales skapi notīrīt. Mirkli vēlāk vīrietis no blakus esošajiem iedzīvotājiem noskaidrojis, ka netālu atrodas arī citi objekti, kas ir apķēpāti. Līdz ar to tika pieņemts lēmums izsaukt policiju.

Pārrunu laikā pie policistiem piesteidzās citi Bieriņu iedzīvotāji, kuri pusaudžus bija ievērojuši klaiņojam pa apkaimi, tostarp apzīmējam stāvēšanai novietotu laivu, automašīnu un asfaltu. Notikuma vietās bijis arī trešais jaunietis, kura identitāte tika noskaidrota.

Pieņemot liecības, pie likumsargiem piesteidzās arī apķēpātās automašīnas lietotājs. Kungs izteica vēlmi par notikušo rakstīt iesniegumu Valsts policijai. Autovadītājam no vējstikla izdevās notīrīt daļu ķēpājuma, taču motora pārsegu viņš nespēja atgriezt sākotnējā stāvoklī.

Sarunas laikā viens no jauniešiem atzinās, ka apķēpājis elektrosadales skapi un laivu, taču pēc tam mēģinājis ķēpājumus notīrīt. Savukārt jaunietis, kas bija pametis notikuma vietu apķēpājis automašīnu. Trešais pusaudzis bija tikai noraudzījies draugu izdarībās.

Par notikušo informēti abu 13 gadus veco pusaudžu vecāki. Mirkli vēlāk informēti Valsts policijas darbinieki, kuri ieradās adresē un pārņēma darbu.

1 komentārs