“Apsaukāja apkārtējos un draudēja nolēkt!” Kuldīgā iereibis vīrietis riskē ar savu dzīvību

0 Komentāru

Pamatīgā kunga dūšā bailes no augstuma acīmredzot pazūd – kāds vīrietis Kuldīgas centrā pirms pāris dienām kļuva par industriālo alpīnistu, visticamāk, neapzinoties, ka viena kļūda maksātu ļoti dārgi.

Kuldīgā, Liepājas ielā 26, pie vecās policijas ēkas raidstaciju tornī nedēļas nogalē bija uzrāpies kāds aptuveni 40 gadus vecs vīrietis, kurš apsaukāja apkārtējos, draudēja lēkt, kā arī spļāva uz skatītājiem no augšas. Notikušo īsā video iemūžinājusi aculieciniece Ilze.

“Kāds bija uzkāpis tornī un klaigāja uz apkārtējiem. Tas ilga apmēram pusstundu. Drīz vien pēc operatīvo dienestu pavēles tika nokāpts lejā, paspēja nojautāt, – cik ilgi viņam par to būs jāsēž,” stāsta Ilze.

Policijā saka, – jāsēž pārgalvim nebūs, bet, tā kā viņš ir pieskaitāms, administratīvu sodu par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu nāksies saņemt.

Par šo notikumu mums ziņoja iedzīvotāji, kuri bija zvanījuši Valsts policijai un informējuši. Persona tika nogādāta iecirknī, un noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Tādi gadījumi mums nav bijuši,” bilst Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa priekšnieks Normunds Aleckis.

Vienlaikus policijas pārstāvis informē, ka vīrietis atradies alkohola reibumā.

Aizturētais policistiem sniedzis arī skaidrojumu savai rīcībai. Šis bijis principa jautājums, nevis mēģinājums nonāvēties. Vīrietis alkohola reibumā esot ar kādu slēdzis derības, ka varot to izdarīt.

Policisti saka, – par laimi, šo situāciju izdevās ātri atrisināt. Ja krīze būtu dziļāka, tiktu izsaukts psihologs.

0 Komentāru