Apmeklēja tuvējo atpūtas vietu, pēcāk devās mājās; policija skaidro Andrejsalā atrastās sievietes nāves apstākļus

2 komentāri

Naktī uz sestdienu, 24. novembri, Andrejsalā, krastmalā netālu no kafejnīcām, bija vērojama šim gadalaikam gluži netipiska burzma. Šajā situācijā tā bija izveidojusies nevis par godu kādam saviesīgam pasākumam vai koncertam, bet gan negaidītam notikumam, kas šeit sapulcējis operatīvos dienestus un ziņkārīgos.

Ap plkst. 1.00 Valsts policija saņēmusi izsaukumu uz Andrejsalas ielu ar informāciju, ka ūdenī ir atrasts sievietes līķis. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ūdenī ir 1978. gada dzimušas sievietes līķis. Pēc sākotnējās informācijas bijis skaidrs, ka noticis nelaimes gadījums.

Visticamāk, naktī pirms notikušā 40 gadus vecā sieviete kopā ar kādu draudzeni bija iegriezusies vienā no tuvējām atpūtas vietām, bet īsi pēc pusnakts abas devušās mājup. To, kā precīzi risinājušies notikumi mirkļos, kad sievietes atradušās ārpus kafejnīcas, pagaidām nav skaidrs, taču ir zināms, ka ūdenī peldošo draudzenes līķi pamanījusi tā pati atpūtniece, kura iepriekš redzēta klubā un pēc tam devusies prom ar vēlāk traģiski bojā gājušo.

Jebkurā gadījumā, vismaz pagaidām policistiem zināmie fakti liecina, ka sieviete nav cietusi no kāda varmākas rokas.

2 komentāri