1 komentārs

Jau vairāk nekā pirms nedēļas no savām mājām Viļakas novadā ir izgājusi un joprojām nav atgriezusies Anna Vizule. Sieviete vēlējusies apciemot savas meitas, taču pie viņām tā arī nav aizbraukusi. Ģimene lūdz apkārtējo cilvēku palīdzību.

2. septembrī no savām mājām Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Buku ciemā izgājusi un līdz šim brīdim nav atgriezusies pensionāre Anna Vizule. Iepriekšējā dienā viņa vīram teikusi, ka vēlas apciemot savus bērnus, kuri dzīvo tuvējās pilsētās. Sieviete no mājām izgājusi, par to nepaziņojot vīram un nepaņemot līdzi ne naudu, ne brīvbiļeti sabiedriskajam transportam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“2. septembrī ap pusdienlaiku viņa izgāja no mājas un pagriezās uz kreiso pusi, kur traktoristi viņu redzēja un viņa staigāja līdz pulksten diviem pa ceļu. Pēdējoreiz, ko viņa ar vīru ir runājusi, ka ies satikties ar bērniem. Un tā viņa arī devusies uz jaunākās meitas pusi vai arī uz brāļa pusi, Baltinavas pusē dzīvo viņa, un es dzīvoju Balvos. Un vēl Rēzeknē ir meita,” stāsta pazudušās sievietes meita Skaidrīte.

“No viņas mājām līdz meitai ir kaut kur divdesmit kilometri, bet līdz autobusam četri pieci kilometri. No mājām viņa izgāja tā pa klusām, vīrs viņu neredzēja, viņš bija ārā izgājis, bet iepriekšējās dienās viņa bija runājusi, ka ”gribu pie bērniem”. Tā viņš domā, ka, varbūt, viņa gājusi kaut kur bērnu meklēt.”

Bērniem sieviete zvanījusi nav un nav arī pie viņiem aizbraukusi. Kā stāsta Skaidrīte, mamma jau ilgstoši slimojusi ar depresiju un lietojusi medikamentus, tādēļ ģimene uztraucas, vai ar viņu nav noticis kaut kas slikts. “Vēl uz to pusi, kur viņa izgāja, viņa varētu sēņot iet, bet tur mēs četras dienas izstaigājām un neko neatradām. Sēņotājus satikām, tie arī neko nebija redzējuši,” stāsta pazudušās sievietes meita. “Mēs 31. augustā vēl bijām pie viņas, sakarīgi strādāja, mēs vēl salātus taisījām.”

Ģimene ļoti uztraucas un lūdz atsaukties ikvienu cilvēku, kurš varētu būt sievieti redzējis. Annas Vizules pazīmes – 170 centimetrus gara, īsi kastaņkrāsas mati. Mugurā sievietei bija tumši zila jaka, melnas pusgaras bikses, kājās īsi gumijas apavi. Ja jums ir ziņas par pensionāres atrašanās vietu, lūdzam zvanīt policijai pa tālruni 110 vai meitai Skaidrītei pa tālr.: 26285071.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl