Komentāri
Alūksnes policija lūdz palīdzību! Pazudis jauns puisis, kurš izgāja no skolas kopmītnēm un neatgriezās
Jaunietis otrdien, 12.septembrī izgāja no Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma. (Valsts policija)

Alūksnes policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1999. gadā dzimušā Zorana Jabločkina meklēšanā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Jaunietis otrdien, 12. septembrī, izgāja no Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas, un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: augums 180 cm, kalsnas miesas uzbūves, kā arī jaunietim manīts neliels runas defekts. Bija ģērbies tumšas krāsas drēbēs.

Par jaunieša prombūtni policija informāciju saņēmusi trešdien, un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Ja kāda rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu Jabločkina atrašanās vietas noskaidrošanu, policija lūdz informēt par to, zvanot pa tālruni 110, 64301417 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl