Komentāri
Alūksnes policija lūdz palīdzību! Pazudis jauns puisis, kurš izgāja no skolas kopmītnēm un neatgriezās
Jaunietis otrdien, 12.septembrī izgāja no Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma. (Valsts policija)

Alūksnes policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1999. gadā dzimušā Zorana Jabločkina meklēšanā, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Jaunietis otrdien, 12. septembrī, izgāja no Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības dienesta viesnīcas, un kopš tā laika viņa atrašanās vieta nav zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: augums 180 cm, kalsnas miesas uzbūves, kā arī jaunietim manīts neliels runas defekts. Bija ģērbies tumšas krāsas drēbēs.

Par jaunieša prombūtni policija informāciju saņēmusi trešdien, un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību.

Ja kāda rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu Jabločkina atrašanās vietas noskaidrošanu, policija lūdz informēt par to, zvanot pa tālruni 110, 64301417 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl