Komentāri
Alkoholisko dzērienu tirgošana nepilngadīgajiem ir samazinājusies, secinājusi policija
Foto: Valsts policija

Alkohola un enerģijas dzērienu tirgošana nepilngadīgajiem ir mazinājusies – tā apsekojot tirdzniecības vietas Liepājas pusē, secinājusi Valsts policija, vēloties uzteikt pārdevēju godaprātu.

29. martā Valsts policijas darbinieki apsekoja dažādas tirdzniecības vietas Liepājas apkaimē ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot alkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus nepilngadīgajām personām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis rīkoja profilaktisko reidu ar mērķi pārbaudīt, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajām personām tiek pārdoti alkoholiskie dzērieni un enerģijas dzērieni. Trešdien kopumā pārbaudītas 30 tirdzniecības vietas Liepājā un tās apkaimē, no kurām divās konstatēti pārkāpumi. Tika pārbaudītas tirdzniecības vietas Nīcā, Otaņķos, Kalētos, Bārtā, Grobiņā, Kapsēdē un Liepājā. Liepāja kopumā pārbaudītas aptuveni 20 tirdzniecības vietas.

Viens no pārkāpumiem konstatēts Liepājā, bet viens – Kapsēdē. Iepriekš šāds reids notika pagājušā gada beigās, kur no 30 tirdzniecības vietām pārkāpumi tika konstatēti astoņās un tad tirdzniecības vietas tika izvēlētas arī pēc iedzīvotāju sniegtās informācijas par viņiem zināmām vietām, kur nepilngadīgajām personām tiek pārdoti alkoholiskie un enerģijas dzērieni. Pēdējā laikā šādas sūdzības nav bijušas un to var secināt arī pēc reida rezultātiem.

Likumsargi vēlas atgādināt, ka pārdevējiem un veikala vadītājiem ir tiesības pieprasīt personu uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par tās vecumu un personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu neatkarīgi no tā, vai pārdevējs to ir pieprasījis. Pārdevēji ir aicināti būt godprātīgiem un arī šaubu gadījumā pārbaudīt, vai persona ir pilngadīga.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl