Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Komentāri
Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Šā gada 14. un 15. februārī Indras muitas kontroles punktā, veicot skenēto attēlu analīzi un muitas kontroli no Baltkrievijas Republikas iebraukušajiem trīs kravas vilcieniem, muitas amatpersonas atklāja akmeņogļu kravās slēptās cigaretes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā gadījumā pārkāpums tika konstatēts sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām. Akmeņoglēs ieraktajos iepakojumos atradās kopumā 110 400 cigarešu “Premjer” un “NZ Gold” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Arī Zilupes muitas kontroles punktā amatpersonas divos vagonos ar akmeņoglēm atklāja kontrabandas cigaretes.

Izanalizējot no Krievijas Federācijas iebraukušā vilciena sastāva skenējumu attēlus, tika veikta kontrole, kuras gaitā muitas amatpersonas konstatēja, ka akmeņogļu kravā ir noslēpti melnā polietilēna plēvē iesaiņoti maisi ar cigaretēm. Kontroles rezultātā tika izņemti 105 000 gab. cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl