Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

Komentāri
Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Šā gada 14. un 15. februārī Indras muitas kontroles punktā, veicot skenēto attēlu analīzi un muitas kontroli no Baltkrievijas Republikas iebraukušajiem trīs kravas vilcieniem, muitas amatpersonas atklāja akmeņogļu kravās slēptās cigaretes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienā gadījumā pārkāpums tika konstatēts sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām. Akmeņoglēs ieraktajos iepakojumos atradās kopumā 110 400 cigarešu “Premjer” un “NZ Gold” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Arī Zilupes muitas kontroles punktā amatpersonas divos vagonos ar akmeņoglēm atklāja kontrabandas cigaretes.

Izanalizējot no Krievijas Federācijas iebraukušā vilciena sastāva skenējumu attēlus, tika veikta kontrole, kuras gaitā muitas amatpersonas konstatēja, ka akmeņogļu kravā ir noslēpti melnā polietilēna plēvē iesaiņoti maisi ar cigaretēm. Kontroles rezultātā tika izņemti 105 000 gab. cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl