Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu

0 Komentāru
Akmeņogļu kravās atrod 215 000 kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju un Krieviju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 215 400 cigarešu kontrabandu. Cigaretes akmeņogļu kravās tika atklātas vilcienu sastāvu skenēšanas attēlu analīzes rezultātā.

Šā gada 14. un 15. februārī Indras muitas kontroles punktā, veicot skenēto attēlu analīzi un muitas kontroli no Baltkrievijas Republikas iebraukušajiem trīs kravas vilcieniem, muitas amatpersonas atklāja akmeņogļu kravās slēptās cigaretes.

Vienā gadījumā pārkāpums tika konstatēts sadarbībā ar Valsts robežsardzes amatpersonām. Akmeņoglēs ieraktajos iepakojumos atradās kopumā 110 400 cigarešu “Premjer” un “NZ Gold” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Arī Zilupes muitas kontroles punktā amatpersonas divos vagonos ar akmeņoglēm atklāja kontrabandas cigaretes.

Izanalizējot no Krievijas Federācijas iebraukušā vilciena sastāva skenējumu attēlus, tika veikta kontrole, kuras gaitā muitas amatpersonas konstatēja, ka akmeņogļu kravā ir noslēpti melnā polietilēna plēvē iesaiņoti maisi ar cigaretēm. Kontroles rezultātā tika izņemti 105 000 gab. cigarešu “Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

0 Komentāru